• Wszystkie ofertyCzęstochowaSprzedażSprzedażDoradca telefoniczny
    Doradca telefoniczny
    new
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje Doradców telefonicznych.

    CCIG to firma obecna na rynku od 22 lat.

    Praca od zaraz - atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy!

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Twoje zadania:

    • Telefoniczny kontakt z klientem,
    • Dbanie o wysoką jakość rozmów,
    • Sprzedaż dodatkowych pakietów czy sprzętu związanego z telefonią komórkową.

    Szukamy osób które:

    • Są komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi,
    • Chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje,
    • Są dyspozycyjne min 30 godz./tyg,
    • Nie boją się nowych wyzwań i lubią pracować w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 28,10 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjno-premiowy,
    • Pakiet wdrożeniowy, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy,
    • Jasno okreslone ścieżki kariery,
    • Pracę na zmiany poranne lub popołudniowe,
    • Możliwość przejścia na pracę zdalną, po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
    • Konkursy z nagrodami,strefę relaksu, kartę rabatową,
    • Pomoc na każdym etapie współpracy.

    Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę