• Wszystkie ofertyChrzanówInżynieriaMotoryzacjaInżynier Jakości w Zespole Projektowym
    Inżynier Jakości w Zespole Projektowym
    new
    Inżynieria
    Valeo

    Valeo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    multitasking
    Angielski
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

    Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

    Obecnie dla Zakładu Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko  Inżynier Jakości w zespole projektowym

    📍 Chrzanów

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Kontrola nad negocjacjami i walidacją specyfikacji jakościowych klienta
    • Prowadzenie i definiowanie planu zapewnienia jakości projektu zgodnie z wymaganiami klientów i Valeo, w tym Polityką ciągłych innowacji firmy Valeo
    • Zapewnianie jakości nowych produktów i procesów podczas opracowywania nowych projektów wraz z innymi specjalistami, zespołami produkcyjnymi, zespołem projektowym i specjalistami ds. Jakości
    • Tworzenie i zapewnianie właściwego wdrożenia narzędzi jakościowych, takich jak Plan Jakości Projektu, Analiza Funkcjonalna, Analiza Skutków Awarii, PDCA, PPAP, APQP, 8D, Ishikawa, 5Why, Control Plans i wiele innych
    • Przedstawianie jakości w danych liczbowych (próbki, pomiary, testy, analizy itp.) dla walidacji kamieni milowych Valeo i klienta oraz do wymaganych raportów
    • Zarządzanie komunikacją z klientami Premium Class
    • Uczestniczenie w spotkaniach dotyczących projektu i jakości (spotkania dotyczące rozwiązywania problemów, przeglądu projektu i procesu, spotkania Genba itp.)
    • Udział w audytach klientów i ocena ryzyka
    • Reagowanie na wszelkie odchylenia jakościowe projektu zgodnie z zasadami QRQC

    Dołącz do naszego zespołu jeśli posiadasz:

    • Dyplom inżyniera w dziedzinie technicznej
    • Co najmniej 2/3 letnie doświadczenie w obszarze jakości projektów, najlepiej w branży motoryzacyjnej
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość narzędzi jakościowych PDCA, PPAP, APQP, 8D, Ishikawa, 5Why, Control Plans
    • Zorientowanie na szczegóły i analityczny sposób myślenia
    • Nastawienie na klienta
    • Osobowość Team Playera
    • Radzenie sobie ze stresem i umiejętność rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
    • Atrakcyjne warunki pracy: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

    Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.