• Wszystkie ofertyChrzanówInżynieriaMotoryzacjaInżynier Utrzymania Ruchu - Dział Wtrysku
    Inżynier Utrzymania Ruchu - Dział Wtrysku
    new
    Inżynieria
    Valeo

    Valeo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość
    multitasking
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Valeo Lighting Systems

    Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

    Obecnie dla Valeo Lighting Systems w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.

    Dołączając do Valeo będziesz miał/-a okazję pracować z najnowszymi technologiami z branży Automotive.

    📍 Chrzanów

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Przygotowywanie i aktualizacja procedur związanych z Utrzymaniem Ruchu, standardów pracy, planów prewencji;
    • Działanie w celu poprawy niezawodności maszyn i narzędzi;
    • Proaktywne działanie w celu wdrożenia i efektywnego użycia CMMS SAP PM +;
    • Przestrzeganie przepisów prawa i procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa zakładu oraz urządzeń w nim się znajdujących, ochrony środowiska i p.poż., a także przestrzeganie standardów 5S i reakcja na niezgodności.

    Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Automatyka, Mechatronika, Elektronika, Elektrotechnika, Budowa Maszyn;
    • Doświadczenie min. 2 lata w dziale technicznym firmy produkcyjnej,
    • Znajomość obsługi wtryskarek oraz podstaw przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    • Mile widziana znajomość wtryskarek Engel, Demag, Haitian, KraussMaffei,
    • Znajomość systemów automatyki przemysłowej. Mile widziana znajomość robotów przemysłowych Sepro, Wittmann,
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydrauliki siłowej,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Uprawnienia SEP do 1kV.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
    • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

    Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

    Join us and lead tech innovation for new lighting solutions and safer roads!