• Wszystkie ofertyTychyInżynieriaMotoryzacjaKierownik Utrzymania Ruchu - obszar montażu
    Kierownik Utrzymania Ruchu - obszar montażu
    new
    Inżynieria
    Valeo

    Valeo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    analiza

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    inwestycje

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Valeo Lighting Systems

    Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

    Obecnie dla Valeo Lighting Systems w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

    Dołączając do Valeo będziesz miał/-a okazję pracować z najnowszymi technologiami z branży Automotive.

    📍 Chrzanów

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Nadzór nad działem Utrzymania Ruchu zgodnie z określonymi procedurami;
    • Zarządzanie parkiem maszyn oraz działem części zamiennych;
    • Koordynacja prac zespołu (inżynierowie, mechanicy, technicy);
    • Analiza powstałych awarii w celu zapobiegania ich ponownemu wystąpieniu;
    • Diagnoza i rozwiązywanie przyczyn awarii;
    • Delegowanie zadań;
    • Raportowanie wskaźników wydziału do N+1;
    • Nadzór nad budżetem działu;
    • Koordynacja prac firm zewnętrznych na terenie zakładu.

    Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • 2-3 letnie letnie doświadczenie w prowadzeniu działu Utrzymania Ruchu;
    • Dobrą znajomość rysunku technicznego;
    • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów;
    • Wiedzę z zakresu mechaniki, echatroniki i elektroniki;
    • Znajomość systemu SAP,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zmiany;
    • Język angielski na poziomie B1+ lub wyżej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
    • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

    Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

    Join us and lead tech innovation for new lighting solutions and safer roads!