• Wszystkie ofertyŻaryInnePracownik produkcji, szwaczka/ szwacz
    Pracownik produkcji, szwaczka/ szwacz
    Inne
    Valmet Automotive Sp z o.o.

    Żary
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

    Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, na pewno to docenimy.

    Oczekujemy:

    • chęci do pracy oraz nauki,
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym.
    • doświadczenie jako szwaczka/ szwacz

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,
    • dodatkowa premia za wyniki po 3-cim miesiącu pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego),
    • premia za brak absencji,
    • dofinansowanie do posiłków,
    • program premii za plecenie pracownika,
    • ubezpieczenie grupowe na życie WATA,
    • prywatna opieka medyczna PZU ZDROWIE,
    • dofinasowanie do dojazdów,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. ZFŚS: dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),
    • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

    Zainteresowany?

    Prześlij swoje CV klikając przycisk "Aplikuj" 📨