• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaCommunication Planner
    Communication Planner
    Media
    Valuemedia

    Valuemedia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Valuemedia

    Valuemedia

    Największa niezależna agencja mediowa w Polsce. Dom Mediowy 2022. Pod jednym dachem łączy kompetencje strategiczne, komunikacyjne, kreatywne, mediowe, e-commerce oraz badania i analitykę. Jesteśmy częścią Group One.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel
    Performance
    samodzielność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Communication Planner Online

    Na tym stanowisku będziesz:

    • planować, realizować i rozliczać kampanie online (mile widziane kampanie performance),
    • przygotowywać analizy, rekomendacje i prezentacje na potrzeby zespołu i klienta,
    • mieć codzienny kontakt z klientem i mediami,
    • aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu strategii dla klientów.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • minimum 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym;
    • znajomości niezbędnych narzędzi do planowania i analizowania kampanii (Nettrack, PBI Megapanel);
    • dobrej znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint);
    • dobrej znajomość języka angielskiego;
    • analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz;
    • umiejętności prezentacyjnych;
    • komunikatywności.

    O Twoim dziale:

    Nasze działy Client Service są najlepiej ocenianymi przez klientów zespołami wśród domów mediowych w Polsce (badanie Kantar dla MMP w 2021 r.). To, co dodatkowo nas wyróżnia, to niekorporacyjna atmosfera i niezależność od sieciowych struktur, dzięki czemu decyzje zapadają szybciej. Dbamy o nieustanną wymianę wiedzy w ramach kilkunastu wewnętrznych programów i korzystamy z każdej okazji do integracji.

    Co doceniają eksperci pracujący w Value Media:

    • możliwość nieustannego rozwoju i poszerzania kompetencji,
    • liderów i współpracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach,
    • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi,
    • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
    • pracę zdalną + zielone biuro w centrum Warszawy,
    • pracę hybrydową - nawet po pandemii!,
    • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
    • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
    • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
    • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku,
    • system szkoleń wewnętrznych z każdej specjalizacji oraz szkoleń strategicznych - Szkoła Planowania i Strategii (program prowadzony przez zespół strategii Group One),
    • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego Klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
    • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe (2x w roku), jasną ścieżkę kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
    • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
    • program rozwojowy (People Manager, Best Performer),
    • świetną, niekorporacyjną atmosferę i otwartą komunikację,
    • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
    • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
    • parking rowerowy, gaming room.

    Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i masz dodatkowe pytania, napisz do nas bezpośrednio: ewelina.jezierska@groupone.com.pl

    Value Media to największy niezależny dom mediowy w Polsce. Zdobywca tytułu “Rewelacyjny Wynik 2021” wg MMP. W 2020 roku zajął piąte miejsce w światowym rankingu agencji dominujących organizacji RECMA. W ramach podejścia House of Communication łączy kompetencje blisko 250 ekspertów do budowania silnych marek. Oferując rozwiązania end-to-end, bierze odpowiedzialność za wynik biznesowy ponad 80 klientów w takich obszarach jak: strategia, komunikacja, kreacja, media, e-commerce oraz badania i analityka. Value Media łączy unikalne kompetencje zarówno w obszarze mediów tradycyjnych, jak i szeroko rozumianego digitalu. Zdobywca 6 statuetek Effie, 3 nagród Golden Arrow i dwukrotnie Dom Mediowy Roku według Media&Marketing Polska.

    Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

    WWW: http://valuemedia.pl/

    Facebooku: https://www.facebook.com/ValueMedia

    Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/