• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInneKierownik/Inżynier Robót Sanitarnych
    Kierownik/Inżynier Robót Sanitarnych
    Inżynieria
    Ventix Sp. z o.o.

    1 558 - 2 857 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    • Organizowanie i koordynacja prac na budowie – organizacja pracy poszczególnych ekip (własnych i podwykonawców), zabezpieczenie odbiorów materiałów, nadzór pracy sprzętu,
    • Nadzór nad realizacją robót,
    • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
    • Monitoring kosztów budowy,
    • Raportowanie realizacji robót,
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
    • Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót,
    • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach,
    • Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
    • Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót,
    • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office,
    • Umiejętność kosztorysowania (mile widziana),
    • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.
    1 558 - 2 857 USD