• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds sprzedaży B2B (E-commerce)
    Specjalista ds sprzedaży B2B (E-commerce)
    Sprzedaż
    VMP Group Sp. z o.o.

    Kraków
    1 296 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 296 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    multitasking

    e-commerce

    sprzedaż

    Mile widziane

    analiza

    Google Analytics

    praca w grupie

    ekonomia

    Opis stanowiska

    Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów kostiumów kąpielowych i bielizny w Polsce. Kochamy modę i styl, dlatego staliśmy się również producentem, tworząc piękną markę Momenti per me, którą mieliśmy przyjemność prezentować na targach modowych w Paryżu.

    Nasza sieć dystrybucyjna obejmuje niemal 50 krajów na paru różnych kontynentach. Chcemy by nasza miłość do mody i stylu ogarnęła cały świat, dlatego poszukujemy tych, którzy są gotowi z Nami na taką podróż! Być może szukamy właśnie Ciebie!

    Żeby pomóc nam spełnić marzenia, trzeba zająć się paroma rzeczami:

    • Zarządzanie platformami e-commerce, w tym prowadzenie sklepu internetowego i platform sprzedażowych oraz rozwój platformy B2B.
    • Pozyskiwanie Klientów zainteresowanych integracją platform sprzedażowych oraz przeprowadzanie procesu integracji.
    • Opracowywanie strategii marketingowej online w celu zwiększenia sprzedaży. ( we współpracy z CSO i marketingiem)
    • Monitorowanie wyników sprzedaży i analiza efektywności działań e-commerce.
    • Współpraca z zespołem ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w celu optymalizacji działań e-commerce.
    • Optymalizacja treści pod kątem SEO. (przy współpracy agencji)
    • Badanie potencjału rynków zagranicznych celem ekspansji e-commerce.

    Żeby to zrobić potrzebne będą:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce.
    • Znajomość platform e-commerce.
    • Umiejętność analizy danych i raportowania.
    • Doskonała znajomość narzędzi marketingowych online.
    • Kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
    • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.

    Co możemy dać od siebie:

    • niesamowitą przygodę w świecie mody od Polski po paryskie wybiegi,
    • otwartość na nowe pomysły i Twoją kreatywność,
    • uczciwy system wynagrodzenia oparty na podstawie oraz systemie premiowym
    • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).
    • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole.
    • Benefity pracownicze (doceniamy swoich ludzi na przeróżne sposoby)
    1 296 - 2 334 USD

    B2B