• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneService Specialist
    Service Specialist
    Inżynieria
    VTS Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    analiza

    Opis stanowiska

    Głównym zadaniem osoby na stanowisku Service Specialist będzie obsługa Partnerów biznesowych  VTS na arenie międzynarodowej w zakresie wdrażania i nadzoru nad funkcjonowaniem rozwiązań systemowych mających na celu utrzymanie, usprawnianie i zarządzanie sprawnie funkcjonującym systemem serwisu i obsługi posprzedażnej.

    Service Specialist będzie odpowiedzialny za obsługę serwisową i posprzedażną, wsparcie techniczne, szkolenia struktur serwisowych Partnerów biznesowych VTS na arenie międzynarodowej.

    Zadania:

    • Techniczne wsparcie struktur  serwisowych w zarządzaniu uruchamianiem oraz utrzymaniem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
    • Koordynacja zgłoszeń serwisowych
    • Wdrażanie standardów pracy oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi posprzedażnej
    • Organizacja  szkoleń z zakresu montażu central  i automatyki  dla struktur serwisowych  na arenie międzynarodowej,
    • Współpraca z Działem R&D w zakresie sugerowania, wdrażania nowych rozwiązań,
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji na potrzeby funkcjonowania struktur serwisowych,
    • Opracowywanie analiz efektywności działalności serwisowej

    Oczekiwania:

    • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z zarządzaniem projektami, produkcją w firmie o profilu technicznym,
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna),
    • Doświadczenie w kierowaniu rozproszoną siecią sprzedażowo – usługową,
    • Wiedza z zakresu central wentylacyjno – klimatyzacyjnych, klimakonwektorów, agregatów wody lodowej,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Wysokie zdolności organizacyjne,
    • Wytrwałość w dążeniu do celu,
    • Systematyczność i dbałość o detale,
    • Zdolności analityczne
    • Zorientowanie na wyniki.

    Oferujemy:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie  o ogólnoświatowym zasięgu,
    • Prowadzenie szkoleń w wielokulturowym środowisku, umożliwiającymi poznanie specyfiki, kultury pracy wielu narodowości,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość udziału w międzynarodowych podróżach służbowych.