• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceMedia Planner
    Media Planner
    Marketing
    Wavemaker Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    media

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Wavemaker jest jedną z czołowych agencji mediowych w Polsce. Należymy do globalnej sieci obejmującej 90 rynków i zatrudniającej ponad 7 tys. Pracowników na świecie. Jesteśmy częścią światowego holdingu WPP oraz grupy mediowej GroupM, która ma największy udział w rynku, obsługując ponad 38% budżetów reklamowych w Polsce. Pozytywnie prowokujemy wzrost naszych klientów, wpływając na doświadczenia konsumentów poprzez media, content i technologię. Więcej informacji o nas znajdziesz na: wavemakerglobal.comLinkedIn oraz Facebook

    W związku z rozwojem naszych zespołów, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Media Planner

    Zakres odpowiedzialności:

    • Planowanie i implementacja kampanii online lub/i offline (z TV lub bez),
    • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, wskaźników, raportowanie rozbieżności i proponowanie rozwiązań,
    • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,
    • Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta,
    • Udział w przygotowywaniu projektów nowo biznesowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej/branży komunikacji marketingowej,
    • Znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy mediowej w obszarze offline i/lub online,
    • Znajomość narzędzi używanych do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii,
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (min. poz. B2),
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Szeroką ofertę szkoleń sieciowych i lokalnych oraz bazę wiedzy dostępną dla wszystkich Pracowników
    • Bonusy motywacyjne za szczególne zaangażowanie i osiągnięcia
    • Pakiet świadczeń finansowanych przez firmę: opiekę medyczną, kafeteryjny system benefitów/kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Różnorodne ścieżki karier w ramach firmy i grupy, szerokie możliwości rozwoju kompetencji poprzez dostęp do bogatej bazy zasobów wiedzowych
    • Hybrydowy model pracy (duża elastyczność w łączeniu pracy zdalnej z pracą w biurze, które mieści się w Centrum Praskim Koneser)
    • Dodatkowe płatne dni wolne, krótsze piątki, programy wsparcia wellbeingu pracowników
    • Pracę w inspirującym i wspierającym środowisku - 88% Pracowników biorących udział w tegorocznej ankiecie satysfakcji poleciłoby Wavemaker jako dobre miejsce pracy.