• Oferty
    Project Manager
    PM
    Webtom.pl Sp. z o.o.

    Piła
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    multitasking

    praca w grupie

    odpowiedzialność

    analiza

    Mile widziane

    język angielski

    Wordpress

    sprzedaż

    Google Ads

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Firma: Webtom.pl

    Lokalizacja: Piła – praca stacjonarna

    Wymiar pracy: Pełny etat

    Forma zatrudnienia: UoP/B2B

    O nas:

    Webtom.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań webowych dla klientów z różnych branż. Nasze podejście opiera się na profesjonalizmie, terminowości i innowacyjności.

    Kogo szukamy:

    Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który poprowadzi nasze projekty od początku do końca, dbając o współpracę z zespołem i utrzymanie relacji z klientami. Jeśli jesteś osobą świetnie zorganizowaną, komunikatywną i potrafisz zarządzać zespołem w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie projektami – od planowania po wdrożenie
    • Koordynowanie pracy zespołu projektantów UX/UI i programistów
    • Regularna komunikacja z klientami, monitorowanie potrzeb i raportowanie postępów
    • Planowanie zasobów i harmonogramów, aby zapewnić terminową realizację
    • Monitorowanie ryzyk i rozwiązywanie problemów
    • Kontrola jakości i budżetu
    • Przygotowywanie raportów dotyczących statusu projektów
    • Udział w spotkaniach z klientami

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia jako Project Manager w branży IT
    • Znajomość metodyk Agile (Scrum, Kanban) oraz tradycyjnych (PMI, PRINCE2)
    • Zdolności organizacyjne i zarządzania zespołem
    • Wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność budowania relacji z klientami
    • Zdolności analityczne w ocenie ryzyk i rozwiązywaniu problemów
    • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Trello, Jira, Hubstaff)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
    • Przynajmniej podstawowa wiedza z branży technologicznej

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania projektami lub pokrewne
    • Certyfikaty PMP, PRINCE2
    • Doświadczenie w branży IT lub technologicznej
    • Znajomość technologii webowych i mobilnych
    • Znajomość branży digital e-commerce

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze na czas
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Pile
    • Interesujące projekty w dynamicznym środowisku
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Budżet szkoleniowy
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu

    Proces rekrutacji:

    1. Aplikacja
    2. Spotkanie wstępne
    3. Zadania rekrutacyjne
    4. (Opcjonalnie) Drugie spotkanie
    5. Decyzja

    Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny. Czekamy na Twoją aplikację!