• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BPartner Manager (fintech)
    Partner Manager (fintech)
    Sprzedaż
    WeSub

    WeSub

    Warszawa
    2 610 - 3 915 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    sprzedaż

    B2B

    revenue based finance

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wyobraź sobie świat, w którym wszystko, czego używasz, możesz wynająć - od telefonu, poprzez samochód, meble, sprzęt sportowy, aż po urządzenia RTV AGD. Używasz i nie martwisz się o starzenie się sprzętu, bo dostajesz nowy, gdy tylko potrzebujesz. Brzmi nierealnie? Jesteśmy WeSub i tworzymy rozwiązania w oparciu o idee subscription economy. Dzięki sile modeli subskrypcyjnych zmieniamy istotę działalności naszych partnerów. Zapomnij o zasadach. Jesteśmy tu po to, by napisać je od nowa.  Jeśli chcesz pracować w firmie, której przyświeca hasło ‘Nie kupuj – wynajmuj!’ - dołącz do nas. Zostań częścią rewolucji!

    Partner Manager

    Warszawa (hybrydowo)

    Po okresie wdrożenia, czyli poznaniu modelu subskrypcji i naszych rozwiązań dla biznesu, Twoja praca będzie polegać na współpracy z dostawcami i producentami, czyli na:

    • analizie rynku i branż oraz wyszukiwaniu partnerów do współpracy głównie w obszarze branż: HoReCa (maszyny vendingowe), beauty i medycyna (w zakresie wdrażania subskrypcji)
    • analizie i rozwoju produktów finansowania mikro i małych przedsiębiorstw opartych o obroty na terminalach płatniczych i/lub bramkach płatniczych – Revenue Based Finance
    • analizie branży płatniczej, w tym systemów płatności, terminali płatniczych, kas fiskalnych
    • rozmowach z partnerami, przedstawianiu naszych rozwiązań i umawianiu spotkań
    • zdobywaniu informacji i przygotowywaniu materiałów potrzebnych na spotkania
    • tworzeniu narracji naszej marki podczas spotkań, oczarowywanie potencjalnych partnerów magią transformacji do modelu subskrypcyjnego
    • edukowaniu partnerów w zakresie subskrypcji i circular economy
    • indywidualnym kreowaniu produktów i usług dodanych, jakie WeSub będzie oferował wraz z partnerem w szczególności w zakresie produktów Revenue Based Finance
    • przygotowywaniu ofert, kalkulacji, propozycji biznesowych
    • odpowiedzialności za proces negocjacji, powiedzenia sobie formalnego “tak” i rozpoczęcia współpracy
    • upewnianiu się, że doświadczenia klientów zawierających transakcje subskrypcji/ pożyczek są na najwyższym poziomie i wdrażaniu potrzebnych zmian do procesu lub produktu
    • pracy w systemie CRM i analizowaniu naszych działań sprzedażowych
    • uczestniczeniu w transformacji modelu zakupowego na rynku polskim oraz zagranicznym

    O Tobie:

    • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych - jesteś prawdziwym hunterem, pozyskiwanie nowych biznesów masz we krwi
    • masz doświadczenie w branży HoReCa lub beauty i medycyna
    • masz doświadczenie w obszarze produktów Revenue Based Finance
    • znasz rozwiązania płatnicze, systemy przetwarzania płatności kartowych
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne – po prostu lubisz pracować z ludźmi, jesteś w tym dobra/y i chcesz robić to dalej
    • zależy Ci na budowaniu trwałych relacji
    • znasz MS Office, szczególnie Excel oraz PowerPoint
    • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w rozmowach biznesowych
    • masz otwartość na podróże służbowe (zwykle jednodniowe, po Polsce) i prawo jazdy kat. B (przyda się podczas odwiedzania dostawców)
    • angażujesz się w powierzone zadania i jesteś nastawiona/y na osiągnięcie wspólnie wyznaczonych celów
    • interesujesz się branżą e-commerce i/lub finansami – to tematy, wokół których krążą nasze rozmowy na co dzień
    • znajomość dodatkowego języka będzie Twoim dużym plusem :)

     Oferujemy:

    • umowę B2B z wynagrodzeniem podstawowym: 10 000 - 15 000 zł netto
    • premię bez limitów uzależnioną tylko od efektów Twojej pracy
    • jasny plan sprzedażowy dostosowany do Twojego doświadczenia i umiejętności
    • pracę hybrydową (3 dni z naszego biura przy ul. Adama Branickiego 15)
    • prywatną opiekę medyczną (Medicover)
    • pakiet sportowy Medicover Sport
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • płaską strukturę oraz partnerską i przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość kreowania produktów i realny wpływ na to jak działamy
    • wsparcie zgranego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą
    • szybki rozwój swoich umiejętności poprzez szkolenia i codzienną pracę z doświadczonymi managerami sprzedaży
    • możliwość uczestniczenia w transformacji modeli biznesowych w Polsce i za granicą

    2 610 - 3 915 USD

    B2B