• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieKasjer - sprzedawca
    Kasjer - sprzedawca
    new
    Sprzedaż
    Wojan Group Spółka z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    sprzedaz

    Opis stanowiska

    Pracownik Sklepu – Wojan Shop, Galeria Młociny, Warszawa

    - Miejsce pracy: Wojan Shop, Galeria Młociny, Warszawa

    - Stanowisko: Pracownik Sklepu / Obsługa klienta

    - Wymiar pracy: Pełny etat / Umowa zlecenie

    Opis stanowiska:

    W Wojan Group poszukujemy dynamicznej i entuzjastycznej osoby, która dołączy do naszego zespołu. Jako pracownik sklepu będziesz odpowiedzialna/y za profesjonalną obsługę klientów, dbanie o estetykę sklepu oraz pomoc w organizacji wydarzeń i akcji promocyjnych związanych z marką Wojan.

    Misja firmy:

    Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych produktów, które nie tylko cieszą oko, ale także inspirują i bawią fanów Wojan Team, tworząc społeczność pełną pasji do rozrywki.

    Uśmiech na twarzy dziecka to dla nas największa motywacja.

    Twoje zadania:

    - Miła i profesjonalna obsługa klientów i doradztwo przy zakupach

    - Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

    - Dbanie o porządek i estetykę w sklepie

    - Udział w organizacji wydarzeń promocyjnych

    - Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru

    - Reprezentowanie wartości marki Wojan Shop

    Oczekujemy:

    - Pozytywnego nastawienia i energii do pracy

    - Dobrej komunikacji z dziećmi i rodzicami

    - Umiejętności pracy w zespole

    - Doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem

    - Chęci do nauki i zaangażowania w rozwój marki

    - Proaktywność na wagę złota ;)

    - Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

    - Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie mile widziana

    Oferujemy:

    - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    - Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwoju kompetencji

    - Miłą i inspirującą atmosferę pracy - świetny TEAM, Wojan Team

    - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy

    - Zniżki na produkty dostępne w Wojan Shop

    - Elastyczny czas pracy

    - Możliwość awansu w strukturach firmy

    Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę z Wojan Shop! Czekamy na Twoją aplikację!