• Oferty
  • Wszystkie ofertyOstrołękaInneKierownik ds. Ekspansji
    Kierownik ds. Ekspansji
    Inne
    Woolworth Polska Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Woolworth!

    Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i teraz otwieramy nasze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny. Mamy wysokie standardy jakości naszych towarów, koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i oferujemy bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

    Nasze sklepy są sercem naszej firmy.

    Szukamy osób, które chcą się rozwijać razem z nami i są zawsze gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań!

    🚗 praca mobilna - woj. Mazowieckie

    Twój zakres obowiązków

    • Poszukiwanie odpowiednich lokalizacji pod nowe sklepy Woolworth
    • Analiza możliwości adaptacji obiektu do standardu sklepu Woolworth
    • Negocjacje oraz zawieranie umów najmu, w tym opracowywanie i analiza umów najmu nieruchomości
    • Opieka administracyjna nad otwartymi sklepami Woolworth
    • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości oraz zbieranie informacji o potencjalnych nieruchomościach i o terenach inwestycyjnych w regionie
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości tj. deweloperzy, inwestorzy, biura nieruchomości, biura projektowe itp.
    • Współpraca z działami specjalistycznymi w Centrali Woolworth w Polsce i w Niemczech

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Nieruchomości i Ekspansja, Architektura, Budownictwo)
    • Min. 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w sieci handlowej
    • Znajomość procesu inwestycyjnego oraz rynku nieruchomości
    • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
    • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Samodyscyplina i dążenie do osiągania celów w określonym czasie i budżecie
    • Myślenie strategiczne
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B1)
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy mobilnej w wyznaczonym regionie

    To oferujemy

    • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze
    • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania
    • Otwartą komunikację opartą o dialog
    • 15% zniżki dla pracowników na asortyment Woolworth
    • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
    • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu
    • Samochód służbowy z kartą paliwową, także do użytku prywatnego