• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepiePracownik sklepu
    Pracownik sklepu
    new
    Sprzedaż
    Woolworth Polska Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z ludźmi

    Mile widziane

    sprzedaż

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Woolworth!

    Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i właśnie otwieramy pierwsze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny.

    Szukamy osób w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, które chcą się rozwijać razem z nami i są gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

    Twój zakres obowiązków

    • Miła i profesjonalna obsługa klientów na sali sprzedaży oraz przy stanowisku kasowym
    • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)
    • Etykietowanie i obniżki cen oraz inwentaryzacja towarów
    • Wsparcie przy otwarciach i inwentaryzacjach nowych sklepów

    Nasze wymagania

    • Lubisz pracę w handlu i sprawia ci ona przyjemność
    • Lubisz pracować z ludźmi i chętnie pracujesz w zespole
    • Jesteś entuzjastyczny i zaangażowany
    • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym, jak również w weekendy

    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

    To oferujemy

    • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy
    • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania
    • Otwartą komunikację opartą o dialog
    • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
    • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu