• Oferty
  • Wszystkie ofertyŚwidnikPMInżynier ds. zdatności lotu
    Inżynier ds. zdatności lotu
    new
    PM
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    lotnictwo

    aerodynamika

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania: 

    • Uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych, 
    • Przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA, 
    • Opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze zdarzeniami lotniczymi, 
    • Zarządzanie Wykazem Części Krytycznych.

    Wymagania: 

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lotnicze lub mechaniczne), 
    • Wiedza z zakresu aerodynamiki, budowy, projektowania oraz eksploatacji statków powietrznych (zwłaszcza śmigłowców),
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, 
    • Kompetencje miękkie: analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, orientacja na cel, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, proaktywność i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

    Oferujemy: 

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
    • Opieka medyczna i pakiet socjalny.