• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    Marketing
    XTB S.A.

    Copywriter

    XTB S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    XTB S.A.

    XTB S.A.

    Jesteśmy jedną z wiodących firm inwestycyjnych. Działamy na ponad 15 rynkach dostarczając użytkownikom platformę transakcyjną z dostępem do rynków z całego świata.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rozwiązywanie problemów

    samodzielność

    2 lata doświadczenia

    język angielski

    odpowiedzialność

    Lekkie pióro

    Mile widziane

    branża fintech

    finanse

    branża inwestycyjna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm inwestycyjnych w Europie i poszukujemy autora treści, który dołączyłby do naszego zespołu od marketingowych zadań specjalnych!

    Zespół “Content & Campaigns” do którego rekrutujemy, odpowiada za globalne działania marketingowe prowadzone w ponad 15 krajach. Nie znasz tylu języków? Nie przejmuj - piszemy tylko po polsku i po angielsku.

    Co oferujemy:

    • Przejrzysty system wynagrodzenia: podstawa + premia kwartalna;
    • Przyjazna atmosfera i wsparcie ze strony całego zespołu;
    • Hybrydowy system pracy (2 dni w biurze, 3 dni zdalne);
    • Możliwość rozwoju i awansu strukturach firmy;
    • Pakiet benefitów (kafeteria benefitowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków).

    Czym będziesz się zajmował?

    • Tworzeniem treści marketingowych spójnych z wizerunkiem marki, takich jak: newslettery, posty na social media, artykuły w temacie inwestowania, materiały edukacyjne dla inwestorów, komunikaty reklamowe, strony internetowe, scenariusze do materiałów video i wiele innych;
    • Wspóltworzeniem koncepcji kampanii marketingowych;
    • Współpracą z innymi zespołami Działu Globalnego Marketingu (Design, SEO, Performance, Marketing Automation i innymi).

    Jakie warunki powinineś spełnić:

    • Minimum 2 lata doświadczenia przy pracy z tekstem (mile widziane zainteresowanie lub doświadczenie w branży finansowej/inwestycyjnej);
    • Lekkie pióro i łatwość tworzenia ciekawego i angażującego contentu;
    • Swoboda w komunikacji w j.angielskim (w mowie i piśmie);
    • Samodzielność w wyszukiwaniu i weryfikowaniu informacji;
    • Chęć nauki i rozwoju w dziedzinie finansów i inwestowania;
    • Umiejętność brania odpowiedzialności za projekty nad którymi pracujesz;
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów.