• Wszystkie ofertyTarnówMarketingContent / CopywritingContent Creator
    Content Creator
    new
    Marketing
    Xtreme Fitness Gyms

    Tarnów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    materiały multimedialne

    współpraca influencerska

    Sotrender

    AI

    język angielski

    polski

    Brand24

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    💪 Xtreme Fitness Gyms 💪 to najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie mamy już ponad 60 prężnie działających lokalizacji, a do 2027 będzie ich 227. Pasja do sportu oraz determinacja w działaniu doprowadziły nas do sukcesu. Dzięki ambicji i konsekwencji w działaniu pniemy się coraz wyżej i skutecznie realizujemy nawet najbardziej wymagające zamierzenia. Naszą misją jest pomaganie klubowiczom w osiąganiu ich celów fitness. Wspierając ich na tej drodze, chcemy wspólnymi siłami stworzyć największą społeczność fitness na świecie.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie skutecznych tekstów na każdym etapie lejka sprzedaży umów franczyzowych
    • (krótkie i długie formy tekstowe skierowane do potencjalnych franczyzobiorców)
    • Tworzenie spójnego kalendarza contentowego nastawionego na realizację celu
    • Współpraca z agencją PR
    • Współtworzenie informacji prasowej do mediów branżowych i ogólnopolskich
    • Przygotowywanie scenariuszy produkcyjnych krótkich form wideo (podcasty, testimonials klientów)
    • Planowanie dystrybucji treści na różnych kanałach
    • Praca z harmonogramem publikacji w mediach własnych i zewnętrznych
    • Zarządzanie profilami B2B na platformach: LinkedIn, Facebook, Instagram
    • Tworzenie treści do postów i rekomendowanie produkcji multimediów (wideo, grafika)
    • Analiza i raportowanie według ustalonych KPI.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 1,5-roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku.
    • Umiejętność tworzenia skutecznego contentu.
    • Umiejętność skutecznej dystrybucji contentu.
    • Mile widziane doświadczenie w nawiązywaniu współprac partnerskich i/lub influencerskich.
    • Perfekcyjna znajomość języka polskiego.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Umiejętność samodzielnego przygotowania materiałów multimedialnych w podstawowym zakresie.
    • Znajomość narzędzi: Brand24, Sotrender itp.
    • Umiejętność optymalizacji czasu pracy przy wykorzystaniu narzędzi AI.
    • Dokładność, staranność i sprawczość w podejmowaniu działań.
    • Nastawienie na cel i szukanie rozwiązań.

    To oferujemy:

    • Dołączenie do najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce
    • Umowę o pracę lub B2B
    • Praca stacjonarna lub w modelu hybrydowym
    • Możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej oferty wszystkich klubów Xtreme Fitness;
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (budżet integracyjny, urlop na urodziny, dostęp do platformy Empik Go, nauka j.angielskiego)
    • Niezbędne narzędzia na stanowisku pracy;
    • Pakiet szkoleń wstępnych;