• Wszystkie ofertyKołobrzegSprzedażPraca w sklepieDoradczyni / Doradca Klienta w Salonie VERONA
    Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie VERONA
    new
    Sprzedaż
    YES Biżuteria S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wysoka kultura osobista

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon
    • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
    • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
    • obsługa kasy fiskalnej
    • aktywna obsługa procesu reklamacji

    Nasze Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
    • wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży jubilerskiej
    • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych
    • znajomość języka angielskiego
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

    To oferujemy:

    • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
    • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji
    • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży
    • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • szkolenia
    • program motywacyjny
    • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
    • dofinansowanie żłobka/przedszkola

    VERONA

    Marka Verona powstała z miłości do biżuterii. Daje możliwość podarowania radości sobie oraz bliskim i poczucie przyjemności z obdarowywania. Wysoka jakość i jednocześnie przystępna cena sprawiają, że każda kobieta może sobie na nią pozwolić.

    Nasza historia związana jest z liderem branży biżuteryjnej, marką YES.

    Od ponad 20 lat klienci doceniają naszą złotą, srebrną i stalową biżuterię ozdobioną kamieniami szlachetnymi. Profesjonalizm naszej pracy został wyróżniony w wielu niezależnych rankingach, jak choćby PRCH Retail Awards czy ranking najlepszych salonów jubilerskich Polskiego Instytutu Badań Jakości.

    Nieustannie rozwijamy swoje usługi i poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz powiększamy liczbę stacjonarnych Salonów Verona.