• Wszystkie ofertyPoznańFinanseKontrolingSpecjalista(-ka) ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji
    Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji
    Finanse
    YES Biżuteria S.A.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacj. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    komunikatywność

    Mile widziane

    Google Workspace

    Opis stanowiska

    Do Zespołu Marcina poszukujemy kolejnej osoby, która będzie odpowiedzialna za rozliczenia i inwentaryzację w sieci naszych salonów. Codzienne obowiązki Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji obejmą kontrolę i analizę procesów związanych z rozliczeniami oraz koordynację i realizację inwentaryzacji. To stanowisko to nie tylko praca biurowa, ale także możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami w trakcie wyjazdów.

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie inwentaryzacji w Salonach marki YES oraz Verona zgodnie z założonym harmonogramem
    • Kompletowanie i tworzenie dokumentów wynikowych oraz raportów z przeprowadzonych inwentaryzacji (na potrzeby pracy Centrali w Poznaniu)
    • Prowadzenie rozliczeń rachunkowo–księgowych wszystkich Salonów, w obydwu sieciach, od strony finansowej, księgowej, magazynowej i inwentaryzacyjnej.

    Nasze wymagania

    • Czynne prawo jazdy kat. B — gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w godzinach nocnych (do 2 tygodni w ciągu miesiąca)
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji oraz ich rozliczaniu (około 2 lat)
    • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności — przełożony Marcin stawia na umiejętność podejmowania własnych decyzji (oczywiście służy wsparciem i pomocą w bardziej lub mniej trudnych kwestiach 😊)
    • Umiejętność pracy w Zespole, komunikatywność — praca w tym obszarze opiera się na budowaniu relacji z Menedżerami(-kami) Salonów i ich Zespołami, naszą rolą jest przeprowadzenie ich przez proces inwentaryzacji i rozliczeń
    • Uczciwość oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków — praca według harmonogramów i dotrzymywanie terminów to podstawa
    • Zdolność pracy pod presją czasu — zdarza się, że musimy działać ekspresowo, albo znaleźć zagubiony w Salonie kolczyk, wtedy przydaje się opanowanie i spokój
    • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

    Mile widziane:

    • Studenci ostatniego roku studiów (preferowane kierunki ekonomiczne)
    • Znajomość środowiska Google Workspace
    • Umiejętność tworzenia dokumentów wynikowych w rozliczaniu Salonów/ punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej
    • Doświadczenie w tworzeniu raportów oraz analiz w rozliczaniu Salonów/punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej

    To oferujemy

    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
    • Bezpłatne lekcje angielskiego
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
    • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
    • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
    • Spotkania integracyjne
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

    O firmie

    YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

    • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
    • Certyfikat Great Pleace to Work (2023)
    • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)