• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażą(Senior) Key Account Manager_ka
    (Senior) Key Account Manager_ka
    Sprzedaż
    Your KAYA

    Your KAYA

    Warszawa
    3 630 - 4 927 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 112 - 3 890 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    negocjacje

    e-commerce

    język angielski

    Mile widziane

    Notion

    google

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Your KAYA to polska marka ekologiczna środków menstruacyjnych i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Od ponad sześciu lat skutecznie budujemy markę działającą w ramach subskrypcyjnego modelu zakupu – markę inkluzywną i oswajającą tematy okresu, seksu, zdrowia psychicznego i ogólnopojętnej cielesności, a także regularnie wspierającą bliskie naszym sercom cele charytatywne.

    Szukamy osoby na stanowisko (Senior) Key Account Manager_ka, która jest gotowa na wyzwania oraz chce mieć duży wpływ na kształtowanie i rozwój naszego biznesu w Your KAYA.

    Główne zadania i obowiązki:

    • Odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami detalicznymi, m.in. Rossmann i DM (zrozumienie potrzeb klientów i kanałów, tworzenie planu zarządzania oczekiwaniami Your KAYA i klientów).
    • Prowadzenie corocznych negocjacji z klientami, w tym rocznego planu biznesowego, miesięcznych aktualizacji biznesowych oraz planowania sprzedaży i operacji.
    • Monitorowanie działań konkurencji.
    • Odpowiedzialność za budżet promocyjny, planowanie, wdrażanie i wyniki promocji, realizacja celów biznesowych we współpracy z działem Trade Marketingu.
    • Odpowiedzialność za proces forecastowania sprzedaży dla podległych klientów we współpracy z działami New Product Development, Supply Chain i Finansów.
    • Analiza sprzedaży i kluczowych wskaźników KPI na podstawie dostępnych raportów oraz narzędzi, wraz z optymalizacją działań na podstawie wyciągniętych wniosków.
    • Odpowiedzialność za P&L klientów, realizacja celów obrotowych i marżowych.
    • Współpraca z działami: Sales, Brand, New Product Development, Supply Chain oraz Finance.

    Jakie mamy wymagania i czego oczekujemy?

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej, w tym min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu współpracą z Rossmannem.
    • Doświadczenie we współpracy z innymi kluczowymi sieciami drogeryjnymi na polskim rynku.
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz ustalania priorytetów.
    • Umiejętność tworzenia zagregowanych raportów i podejmowania samodzielnych decyzji na podstawie zebranych danych.
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
    • Zdolność do radzenia sobie z wieloma zadaniami i nowymi wyzwaniami.
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne i analityczne.
    • Zarządzanie P&L klienta.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie w pełni komunikatywnym w mowie i piśmie, tj. co najmniej B2.

    Mile widziane:

    • Znajomość Notion i środowiska Google.

    Oferujemy:

    • Dowolną formę umowy (B2B, umowa o pracę).
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia:
    • B2B: 14.000 - 19.000 pln netto na fakturze + premia kwartalna oraz roczna za wyniki.
    • UoP: 12.000 - 15.000 pln brutto + premia kwartalna oraz roczna za wyniki.
    • 26 płatnych dni wolnych.
    • Krótsze piątki w trosce o work-life balance - tego dnia pracujemy tylko 4 godziny, więc realnie to 36 h pracy tygodniowo, a nie 40h :)
    • Elastyczne godziny pracy i pracę hybrydową - 2 dni w tyg. w biurze, pozostałe 3 dni dowolnie (biuro mamy w Warszawie w pięknej kamienicy przy ulicy Wiejskiej) lub pracę 100% zdalną, jeśli nie mieszkasz w okolicach Warszawy.
    • Sprawczość, decyzyjność, samodzielne stanowisko i realny wpływ na to, jak pracujemy (mamy na to sposoby).
    • Budżet edukacyjny w wysokości 2250 zł rocznie i nielimitowane dni wolne na udział w konferencjach i warsztatach – bo Twój rozwój to nasz rozwój.
    • Że zawsze wysłuchamy Twoich pomysłów i potrzeb, regularnie będziemy dawać feedback i dbać o to, by w Your KAYA pracowało Ci się jak najlepiej.
    • Wsparcie psychologiczne oferowane przez platformę Mindgram.
    • Opiekę medyczną Allianz i kartę Multisport;
    • Urlop menstruacyjny - 1 płatny dzień w miesiącu, jeśli potrzebujesz;
    • Dużą paczkę naszych produktów w prezencie, byś mógł_mogła lepiej je poznać i przekonać się na własnej skórze, co dobrego tworzymy.
    • Stałą zniżkę pracowniczą w wysokości 50% na wszystko, co mamy w sklepie yourkaya.pl.

    O nas i o naszym procesie rekrutacyjnym możesz przeczytać tutaj: https://yourkaya.pl/pages/praca

    Do usłyszenia! :)

    HR Team Your KAYA

    3 630 - 4 927 USD

    B2B

    3 112 - 3 890 USD