• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławPMProduct Manager
    Product Manager
    PM
    Zott Polska Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing online

    prawo jazdy kat. B

    fmcg

    język angielski

    Mile widziane

    CMS Typo3

    Facebook Business Manager

    język niemiecki

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

    Twój zakres obowiązków:

    ·         prowadzenie projektów z zakresu wprowadzania produktu na rynek, promocji oraz marketingu online

    ·         współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie projektów opakowań, content marketingu i kampanii w mediach społecznościowych

    ·         rozwój nowych produktów (NPD)

    ·         analiza wyników sprzedażowych oraz ustalenia i ewaluacja KPI’s kampanii

    ·         przygotowywanie prezentacji sprzedażowych

    ·         monitorowanie rynku i konkurencji

    ·         koordynowanie budżetu marketingowego

    ·         wsparcie w rozwoju strategii i komunikacji marki

    Nasze wymagania:

    ·         co najmniej 3-letnie doświadczenie poparte sukcesami w dziale marketingu online

    ·         samodzielne prowadzenie projektów, m.in. wprowadzanie produktu na rynek

    ·         planowanie, organizacja i prowadzenie promocji marketingowych i sprzedażowych wraz z analizą i ewaluacją

    ·         znajomość struktur handlu w branży FMCG

    ·         bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    ·         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów

    ·         prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    ·         znajomość narzędzi e-marketingu (tj. Google Analytics, Facebook Business Manager, CMS Typo3)

    ·         znajomość trendów digitalowych w komunikacji z konsumentem, zrozumienie online’owych narzędzi komunikacyjnych i kanałów mediowych

    To oferujemy:

    ·         praca z rozpoznawalnymi markami

    ·         praca w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

    ·         pakiety: medyczny, sportowy, socjalny

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami