Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. Rozwoju Biznesu
Sales
manaHR

manaHR
Kraków
4 700 - 5 200 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
manaHR
manaHR

Tworzymy największy Raport Płacowy w Polsce, pomagając działom HR i zarządom w podejmowaniu decyzji dotyczących wynagradzania. Jako jedyni wydajemy go 4 razy rocznie, zapewniając Uczestnikom badania dostęp do najbardziej aktualnych danych na rynku.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
skuteczna komunikacja
doradztwo
Mile widziane
sprzedaż
konsultant
Angielski
Opis stanowiska

Powiększamy zespół! Szukamy Ludzi, którzy czują, że sprzedaż, rozwój biznesu, rozmowy z Klientami, pomaganie im, to coś dla nich!

1. Co jest istotą pracy:

Dbanie o naszych aktualnych Klientów B2B, a potencjalnym pokazanie, że też chcą z nami współpracować i... trochę nas pokochać:)

Praca polega przede wszystkim na rozwoju biznesu, pozyskiwaniu nowych Klientów i utrzymywaniu kontaktów z obecnymi, sprzedaży naszych Raportów Płacowych. Na tym stanowisku masz codziennie kontakt z największymi firmami zlokalizowanymi w Polsce, głównie produkcyjnymi. Partnerami do rozmów są osoby decyzyjne w działach personalnych, czyli HR managerowie/dyrektorzy. Najczęściej będziesz ich kontaktować on-line (MS Teams) i telefonicznie.

2. Kogo szukamy:

  • chce Ci się chcieć – tak wszyscy działamy i tacy Ludzie do nas pasują
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem b2b: sprzedaż, konsulting, projekty, eventy, coś co nie przyszło nam do głowy, a sprawiło, że rozwój biznesu Cię jara
  • jeżeli nie posiadasz wyżej wymienionego doświadczenia - głębokie poczucie, że sprawdzisz się u nas, bo na przykład pracowałeś/aś gdzieś, gdzie miałeś/aś kontakt z ludźmi i sprawiało Ci to satysfakcję
  • docenimy dodatkowo: prawo jazdy, angielski na poziomie pozwalającym pogadać z Klientem

3. O Firmie i charakterze pracy:

  • tworzymy największy polski Raport Płacowy i dostarczamy naszym Klientom rzetelne dane, dzięki którym mogą podejmować decyzje dotyczące wynagrodzeń
  • naszymi Klientami są HR Managerowie/Dyrektorzy w największych polskich firmach
  • wszyscy gramy do jednej bramki - pracujemy wspólnie na wynik całej Organizacji
  • pomagamy Klientom, pomagamy sobie wzajemnie - możesz liczyć na nasze wsparcie
  • pracujemy w szybkim tempie - jako jedyni na rynku wydajemy 4 edycje Raportów w roku - ale z zachowaniem work-life balance, nasi pracownicy mają życie prywatne :)
  • nie mamy i nie planujemy mieć systemu kontroli i opresji - szukamy ludzi, którzy cenią sobie samodzielność i autonomię w działaniu
  • wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, natomiast cały czas idzie też za tym standaryzacja i układanie pracy

4. Na co możesz liczyć:

  • poukładane kwestie związane z awansami, wynagrodzeniami, podwyżkami – wiesz na co możesz liczyć, kiedy i na jakiej podstawie
  • umowa o pracę (cały etat)
  • proste zasady wypłacania części zmiennej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • AskHenry (osobisty asystent, który załatwi za Ciebie wiele spraw)
  • elastyczne godziny pracy (ale nie na zasadzie: "możesz siedzieć ile chcesz")
  • home office bez ograniczeń
  • wdrożenie do pracy i pierwsze szkolenia stacjonarnie – poznasz maniaków i nasz styl pracy na żywo!
  • w trosce o rozwój i integrację Współpracowników mniej więcej trzy razy w miesiącu spotykamy się wszyscy w biurze (szkolenia, śniadania, podsumowanie badania... okazji jest wiele!)
  • dwa razy w roku wyrywamy się na dwa dni z Krakowa, żeby wspólnie popracować koncepcyjnie i napić razem piwa (tzn. piwo pijemy razem częściej... patrz punkt wyżej)
  • unikalna atmosfera - wiemy, wiemy, wszyscy tak mówią, dlatego warto zajrzeć na nasze profile

Więcej: www.raportplacowy.pl | www.manahr.pl

4 700 - 5 200 PLN

Brutto miesięcznie - UoP