Logo
Dodaj ogłoszenie
manaHR logo
manaHR

Tworzymy największy Raport Płacowy w Polsce - narzędzie, które pomaga działom HR oraz zarządom podejmować najlepsze decyzje strategiczne i operacyjne w zakresie wynagradzania. Jako jedyni wydajemy go cztery razy w roku, dzięki czemu nasi Klienci mają zawsze dostęp do najbardziej aktualnych danych na rynku. Dzięki nowoczesnej aplikacji korzystanie z Raportów jest intuicyjne, a serdeczna obsługa Klienta będąca jedną z kluczowych wartości firmy sprawia, że Uczestników badania jest coraz więcej.

InneDoradztwo HR+20Kraków

media społecznościowe

nasz zespół

Dorota Bodek

Członek zarządu

Wspólnie z Krzysiem zarządza na co dzień firmą. Działa na styku różnych obszarów i dba o to, żeby się działo to, co się zaplanowało. Prowadzi również nasze profile w mediach społecznościowych.

Krzysiek Bujak

Członek zarządu

Wspólnie z Doro zarządza na co dzień firmą, zwłaszcza w obszarze sprzedaży. Reprezentuje firmę w kontaktach z Klientami oraz prowadząc zajęcia z zakresu zarządzania wynagrodzeniami na studiach podyplomowych.

Piotr Głowaty

Członek zarządu

Mózg wszystkich operacji IT i współtwórca naszej głównej aplikacji, czyli platformy za pomocą której zbieramy dane i prezentujemy Raporty.


poznaj nas bliżej

Co robimy?

Oszczędzamy czas naszych Klientów dając im gotowe dane o wynagrodzeniach, aby mogli szybko podejmować trafne decyzje dotyczące poziomu wynagrodzeń, podwyżek, benefitów.

Nasz Raport Płacowy (największy w Polsce - w tym momencie zawiera dane z 1088 firm) tworzymy wspólnie z Klientami, co sprawia że nasz biznes jest dosyć unikalny i wymagający.

Długofalowo dążymy do tego, aby nasza platforma online stała się najlepszą na rynku aplikacją do zarządzania wynagrodzeniami.

Jak to robimy?

Dbając o Obsługę Klienta na najwyższym poziomie, rozwijając nasze narzędzia, cały czas optymalizując procesy i po prostu stając się lepszą firmą dzień po dniu.

W dobrym stylu, pracując ciężko, ale mądrze, starając się automatyzować i upraszczać, to co da się uprościć. Z dużym szacunkiem do siebie, szczerością i w dobrych humorach. I też – po prostu, tak po ludzku – bardzo się lubiąc :)

Kim jesteśmy

Młodą stażem i duchem organizacją, która szybko się rozrasta. Cenimy transparentność, orientację biznesową, wzajemne zaufanie i dbanie o najlepszą atmosferę, bo manaHR to firma, w której głęboko wierzymy, że organizacja nie należy do zarządu czy inwestora, a do każdego współpracownika, który ją współtworzy!

Co jeszcze?

Praca zdalna z możliwością korzystania z biura w Krakowie. W elastycznych godzinach, na ile pozwalają nam na to Klienci :)

Wspólne wyjazdy, szkolenia, spotkania na których razem pracujemy, ale też po prostu poznajemy się lepiej.

Cenimy samodzielność, odpowiedzialność, świadomość dokładania się swoją postawą i wynikami do “wspólnej bramki”, do której wszyscy gramy.

Uznajemy prymat zdrowego rozsądku nad procedurami i schematami oraz wyższość kultury organizacyjnej nad regulowaniem wszystkiego.


nasze biuro

    Kraków

    Zwierzyniecka 30


życie firmy

manaHR - company insight 1
manaHR - company insight 2
manaHR - company insight 3
manaHR - company insight 4
manaHR - company insight 5
manaHR - company insight 6
manaHR - company insight 1manaHR - company insight 2manaHR - company insight 3manaHR - company insight 4manaHR - company insight 5manaHR - company insight 6manaHR - company insight 7manaHR - company insight 8manaHR - company insight 9manaHR - company insight 10manaHR - company insight 11manaHR - company insight 12manaHR - company insight 13

media społecznościowe

Logo