Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Executive (nowe technologie)
Marketing
Publicis Consultants

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego należącą do Publicis Groupe - jednej z największych na świecie sieci komunikacyjnych. Zapewniamy strategiczne i kompleksowe doradztwo Public Relations. Specjalizujemy się w zakresie PR korporacyjnego i produktowego. Prowadzimy także kampanie CSR oraz realizujemy Zintegrowane Kampanie Komunikacyjne oferując przy tym pełne spektrum narzędzi z obszaru PR i e-PR. Doradzamy naszym klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację, jak również wspieramy ich w zarządzaniu kryzysowym.

Naszą misją jest budowanie silnych marek oraz długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i skutecznej komunikacji.

Publicis Consultants posiada szerokie doświadczenie komunikacyjne odpowiadając za komunikację znanych światowych marek, jak również na co dzień doradzając przedstawicielom podmiotów różnych sektorów gospodarczych - zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Agencja znajduje się w rankingu największych agencji PR prowadzonym przez Związek Firm Public Relations i plasuje się w Top 15.

Dzięki pełnemu wdrożeniu modelu Power of One, Publicis Groupe w Polsce stał się zintegrowaną i spójną wewnętrznie platformą, dającą naszym pracownikom dostęp do wiedzy i innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych, a klientom do usług, kompetencji i talentów wspierających ich biznes.

Dla lidera w dziedzinie innowacyjnych technologii (tablety, komputery, laptopy, urządzenia inteligentne) poszukujemy wsparcia pod kątem Account Executive.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla Klientów;
  • Bieżąca współpraca z Klientem;
  • Kontakty z dziennikarzami, liderami opinii oraz ekspertami;
  • Organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
  • Zarządzanie budżetami projektowymi;
  • Udział w procesach New Business - współtworzenie ofert dla obecnych i potencjalnych klientów firmy.

Kwalifikacje:

  • 3-4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji, doświadczenie w realizacji projektów dla Klientów z branży technologicznej;
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami komunikacyjnymi;
  • Wysoko rozwinięty warsztat i etos PR-owca (lekkie pióro, znajomość rynku mediów, wysokie standardy obsługi klienta, ect.);
  • Zainteresowanie nowymi technologiami będzie mile widziane;
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji;
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Nastawienie na rozwój, pro-aktywność oraz nieustanne doskonalenie własnego warsztatu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Na co możesz liczyć?

  • Pracę hybrydową;
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.