appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Beeffective logo
Beeffective
Jesteśmy agencją digital marketingu. Priorytetem jest dla nas unikatowa na rynku synergia kompetencji z zakresu kampanii płatnych, tworzenia strategii digital, obsługi kanałów social media oraz tworzenia contentu i projektowania graficznego.
AgencjaDigital Marketing26-50Gdynia
Social Media
Nasz zespół
Tomasz Piotrkowski
CEO

Oto nasz wódz. Poznaj wizjonera, który kieruje Beeffective. Nie ma rzeczy nie do zrobienia. Zbudował tę firmę tak, jak kolejne stadiony z klocków LEGO.

Anna Ratajczak - Piotrkowska
Co-founder / Strategy Consultant

Nie ma, że się nie da. Wszystko się da. Ma tyle energii, że nie musi pić kawy. Pierwsze taski zleca, zanim porządnie otworzysz oczy o poranku.

Anna Skóra
Strategy Director

Potrafi przedstawić prezentację, którą widzi pierwszy raz na oczy z taką pewnością siebie, że pomyślisz, że przygotowywała się do niej całe życie.


Poznaj nas bliżej
Poznaj nas i nasze projekty!

Nie lubisz pisać maili? Zadzwoń +48 733 805 823 ☎. Nie lubisz dzwonić? Napisz maila katarzyna.zamojska@beeffective.pl ✉ Zróbmy razem coś efektywnego!

Poznaj nas i nasze projekty!
Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją digital marketingu, która wie, co robi. Żeby Klient nie musiał. Priorytetem jest dla nas unikatowa na rynku synergia kompetencji z zakresu kampanii płatnych, tworzenia strategii digital, obsługi kanałów social media oraz tworzenia contentu (również photo&video) i projektowania graficznego. Damy radę ze wszystkim. A efekty generujemy lepiej, niż Twoja była… agencja.

Mało? OK. To lecimy!

Działamy od 2015 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Aktualnie tworzymy zespół liczący blisko 30 osób. W Beeffective pracują eksperci o analitycznych umysłach i specjaliści tworzący odważne koncepcje kreatywne, dzięki temu digitalowe projekty możemy prowadzić kompleksowo. Do kluczowych klientów naszej agencji należą między innymi: Aviko, Bayer, Doppelherz, home&you, MOWI, Puccini czy Trefl. Efektywne wyniki czy efektowne kreacje? Współpracując z nami, nie musisz wybierać!

Co jeszcze?

Jesteśmy też autorami cyklu artykułów #SamNektar, gdzie dzielimy się dużą dawką wiedzy, praktycznymi poradami i wskazówkami na temat działań w przestrzeni digital. Co więcej, od 2021 roku prowadzimy nasz autorski kierunek studiów podyplomowych, na którym kształcimy przyszłych Social Media Managerów.


Życie firmy

Social Media