Logo
Dodaj ogłoszenie
Beeffective logo
Beeffective

Jesteśmy zorientowani na efekt! Wyciągamy sam nektar z działań online. Realizujemy kompleksowe usługi: od stworzenia spójnej strategii, kreację efektownych grafik, przez komunikację w social media, po skuteczne kampanie Facebook i Google Ads.

AgencjaDigital Marketing11-25Gdynia

media społecznościowe

nasz zespół

Tomasz Piotrkowski

CEO

Jako CEO Beeffective – Digital Marketing Agency, mam przyjemność nadzorować kampanie efektywnościowe dla marek z wielu obszarów, takich jak: homedecor, FMCG, motoryzacja, moda, czy technologie.

Anna Ratajczak - Piotrkowska

Co-founder / Strategy Consultant

Zarządzam Beeffective – Digital Marketing Agency, gdzie wraz z wyjątkową grupą specjalistów, wspieram rozwój marek w zakresie efektywnego wykorzystania marketingu internetowego.

Anna Skóra

Strategy Director

W agencji dbam o wyniki efektywnościowe Klientów i doradzam, z jakich narzędzi najlepiej korzystać, żeby uzyskać zamierzone efekty.


poznaj nas bliżej

🐝 KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem doświadczonych marketerów, którzy tworzą na co dzień rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów. Wyciągamy #samnektar z działań online od 2015 roku! W tym czasie zbudowaliśmy profesjonalny, ponad 20 osobowy team, który zrealizował szereg projektów dla firm z branż: e-commerce, IT, nieruchomości, HoReCa, fashion, motoryzacyjnej i usług B2B na rynkach polskim i zagranicznych.

🐝 CO ROBIMY?

W Beeffective stawiamy na synergię efektywności z efektownością w działaniach digital marketingowych. Łączymy pożądane na rynku kompetencje z zakresu sprzedaży online oraz budowania wizerunku w social media. Działamy tak, aby móc cieszyć się sukcesami, które nie tylko widać w statystykach, ale w praktyce przenoszą się na rozwój biznesów naszych Klientów. Z nami marki wznoszą swoje działania digitalowe na wyższy poziom!


nasze biuro

    Gdynia

    aleja Zwycięstwa 96 / 98


życie firmy

Beeffective - company insight 1
Beeffective - company insight 2
Beeffective - company insight 3
Beeffective - company insight 4
Beeffective - company insight 5

media społecznościowe

Logo