return to list
About us
Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów.
Na rynku działamy już ponad 5 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media.
Jesteśmy polecani przez Klientów takich jak home&you, Aviko, Nest Bank, Skoda Plichta, Patrizia Aryton, illy, Lactima, Payhelp, Dobry Hotel, Flawless, Light Box i wielu innych.
Type
agency
Company size
10-15
Industry
Digital Marketing
Headquarters
Gdynia
Our team
Tomasz Piotrkowski
CEO
Jako CEO Beeffective – Performance Marketing & Social Media Agency, mam przyjemność nadzorować kampanie efektywnościowe dla marek z wielu obszarów, takich jak: homedecor, FMCG, motoryzacja, moda, czy technologie.
Anna Ratajczak - Piotrkowska
STRATEGY CONSULTANT / CO-FOUNDER
Od ponad 5 lat zarządzam Beeffective – Performance Marketing & Social Media Agency, gdzie wraz z kilkunastoosobową grupą specjalistów, wspieram rozwój marek w zakresie efektywnego wykorzystania marketingu internetowego.
Anna Skóra
HEAD OF PERFORMANCE MARKETING
W agencji dbam o wyniki sprzedażowe Klientów i doradzam, z jakich narzędzi najlepiej korzystać, żeby uzyskać zamierzone efekty.
Klaudia Chmielewska
HEAD OF SOCIAL MEDIA
Jako Head of Social Media w Beeffective, koordynuję pracę kilkuosobowego zespołu dbającego o komunikację marek z wielu branż, które jako agencja mamy przyjemność obsługiwać.
Anita Piasecka
PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST
W Beeffective jestem odpowiedzialna za strategię obecności marek w Internecie i jej realizację na drodze efektywnych kampanii reklamowych.
Norbert Korus
PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST
W swoich działaniach skupiam się na efektywnym wykorzystaniu dostępnych możliwości reklamowych w Facebook Ads, Google Ads czy LinkedIn Ads, a swoją wiedzą z tego zakresu dzielę się w eksperckim cyklu #samnektar.
Agnieszka Lubieniecka
COPYWRITER/SOCIAL MEDIA SPECIALIST
W agencji dbam o komunikację marek z branży deweloperskiej, FMCG oraz kulturalno-rozrywkowej. Dzięki kompetencjom z zakresu PR i copywritingu trzymam pieczę nad eksperckim cyklem #samnektar.
Wiesław Teofilak
CONTENT DESIGNER
Moim zadaniem w Beeffective jest tworzenie wizualnego przekazu w mediach społecznościowych, które realizuję dla klientów z różnych branż: od deweloperskiej, przez technologiczną aż po FMCG.
Paweł Ciosk
PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST
W Beeffective jestem odpowiedzialny za planowanie, wdrażanie oraz optymalizację kampanii reklamowych. Konfiguruję również narzędzia analityczne, które pokazują mi, czy podejmowane działania przynoszą założone efekty.
Magdalena Firfa
SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Fascynuje mnie tworzenie społeczności wokół marek i budowanie ich atrakcyjnego wizerunku za pośrednictwem skutecznego przekazu.
Kaja Chmielewska
SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Pod swoimi skrzydłami mam firmy z różnych branży: od medycznej, przez FMCG, aż po usługi biznesowe i B2B. Jestem autorką eksperckich treści, które piszę zarówno na potrzeby Klientów, jak i naszej agencji.
Justyna Rucińska - Góral
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Zarządzam procesami sprzedażowymi, administracją i dbaniem o niecodzienne atrakcje dla całego zespołu Beeffective. Koordynuję i realizuję procesy związane z kreowaniem przyszłości marki i oferowanych produktów.
Our offices

Gdynia, aleja Zwycięstwa 96 / 98 - 54.494888, 18.5381079

Company insight
Take a closer look
🐝 KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy zespołem doświadczonych marketerów, którzy tworzą na co dzień rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów. Wyciągamy #samnektar z działań online już ponad 5 lat! W tym czasie zbudowaliśmy profesjonalny, trzynastoosobowy team, który zrealizował ponad 100 projektów dla firm z branż: e-commerce, IT, nieruchomości, HoReCa, fashion, motoryzacyjnej i usług B2B na rynkach polskim i zagranicznych.
🐝 CO ROBIMY?
Oferujemy kompleksowe działania w zakresie kampanii internetowych, komunikacji w social media oraz obsługujemy naszych Klientów w zakresie tworzenia materiałów graficznych – zarówno tych online, jak i offline. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i rozpoczynamy go od przygotowania spójnej strategii łączącej oczekiwania Klienta i możliwości, jakie daje digital marketing. Działamy tak, aby móc cieszyć się sukcesami, które objawiają się w statystykach, ale i w zadowoleniu naszych Klientów.
🐝 #TeamBeeffective
🍯 Mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu, a w portfolio ponad 100 zrealizowanych projektów.
🍯 Łączymy unikatowe, pożądane na rynku kompetencje z zakresu sprzedaży online oraz budowania wizerunku w social media.
🍯 Realizujemy kampanie online zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty.
🍯 Mamy wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu Google Ads, Facebook Ads i Marketing Automation potwierdzone certyfikatami.
🐝 Wróciliśmy do biura!
Choć podczas home office pracowaliśmy na 100% i na brak zadań nie mogliśmy narzekać – wróciliśmy do naszej pasieki. 🐝

Jesteśmy z powrotem w biurze, pełni energii do działania i stęsknieni za spotkaniami w świecie rzeczywistym!