appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Beeffective logo
Beeffective
Jesteśmy zorientowani na efekt! Wyciągamy sam nektar z działań online. Realizujemy kompleksowe usługi: od stworzenia spójnej strategii, kreację efektownych grafik, przez komunikację w social media, po skuteczne kampanie Facebook i Google Ads.
AgencjaDigital Marketing11-25Gdynia
Social Media
Oferty

Business Development Manager

7 000 - 9 000 pln
Beeffective
Sopot, +10
sprzedaż
marketing
digital
Nasz zespół
Tomasz Piotrkowski
CEO

Jako CEO Beeffective – Digital Marketing Agency, mam przyjemność nadzorować kampanie efektywnościowe dla marek z wielu obszarów, takich jak: homedecor, FMCG, motoryzacja, moda, czy technologie.

Anna Ratajczak - Piotrkowska
Co-founder / Strategy Consultant

Zarządzam Beeffective – Digital Marketing Agency, gdzie wraz z wyjątkową grupą specjalistów, wspieram rozwój marek w zakresie efektywnego wykorzystania marketingu internetowego.

Anna Skóra
Strategy Director

W agencji dbam o wyniki efektywnościowe Klientów i doradzam, z jakich narzędzi najlepiej korzystać, żeby uzyskać zamierzone efekty.


Poznaj nas bliżej
🐝 KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem doświadczonych marketerów, którzy tworzą na co dzień rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów. Wyciągamy #samnektar z działań online od 2015 roku! W tym czasie zbudowaliśmy profesjonalny, 25 osobowy team, który zrealizował szereg projektów dla firm z branż: e-commerce, IT, nieruchomości, HoReCa, fashion, motoryzacyjnej i usług B2B na rynkach polskim i zagranicznych.

🐝 CO ROBIMY?

W Beeffective stawiamy na synergię efektywności z efektownością w działaniach digital marketingowych. Łączymy pożądane na rynku kompetencje z zakresu sprzedaży online oraz budowania wizerunku w social media. Działamy tak, aby móc cieszyć się sukcesami, które nie tylko widać w statystykach, ale w praktyce przenoszą się na rozwój biznesów naszych Klientów. Z nami marki wznoszą swoje działania digitalowe na wyższy poziom!


Życie firmy
Beeffective - company insight 1
Beeffective - company insight 2
Beeffective - company insight 3
Beeffective - company insight 4
Beeffective - company insight 5

Social Media
Aktywne oferty pracy
Business Development Manager

Business Development Manager

7 000 - 9 000 pln
Beeffective
sprzedaż
marketing
digital