appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Burda Media Polska logo
Burda Media Polska
Burda Media Polska to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo- technologicznych.
KorporacjaMedia501+Warszawa (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Oferty

CRM Manager

Burda Media Polska
Rzeszów
CRM
ecommerce
Edrone
New
Nasz zespół
Małgorzata Górska
Dyrektor HR

Dyrektor HR wyznająca human2human, odpowiedzialna wraz z zespołem za budowanie angażującego środowiska pracy. Aktywnie zaangażowana w budowanie na rynku standardów HR. W podróżach dalszych i bliższych, gdy tylko ma czas.

Łukasz Załuski
Head of Editorial Team National Geographic

Head of Editorial Team National Geographic i nationalgeographic.pl. Po godzinach aspirujący poliglota uzależniony od zdrowego rozsądku, tenisa i treningu funkcjonalnego.

Paulina Klepacz
Product Owner Glamour.pl

Product Owner serwisu Glamour.pl, feministka i dziennikarka, zafascynowana światem digital. Autorka książek i podcastów („Sekspertki”, „Samomiłość”) zaangażowana w szerzenie sekspozytywnej wiedzy.


Poznaj nas bliżej
Nowa odsłona Glamour.pl

Serwis Glamour.pl przeszedł znaczące zmiany: zyskał nowy layout i funkcjonalności, odświeżona została także identyfikacja wizualna. Redesign miał na celu dopasowanie platformy do publikowanych treści, a przede wszystkim do upodobań czytelniczek i czytelników, jak i do międzynarodowego brandu Glamour. <br/>Zmiany zostały wprowadzone przez zespół kierowany przez redaktorkę prowadzącą Paulina Klepacz.

Cocolita częścią Grupy Burda Media

Cocolita.pl stała się częścią Grupy Burda International Poland, wzmacniając tym samym nasze portfolio na rynku polskim.<br/> <br/>To jeden z wiodących sklepów e-commerce w segmencie urody w Polsce, który cieszy się zaufaniem setek tysięcy zadowolonych klientów. W portfolio możecie znaleźć 15 000 produktów z obszaru urody w tym kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. W ofercie znajdziecie produkty naturalne, wegańskie, niszowe marki, jak i również znane wiodące marki.

Człowiek za Burdą! Burda za człowiekiem!

Podcast Człowiek za Burdą. Burda za człowiekiem - to seria rozmów na temat wartości i pracy w organizacji, inicjatyw pracowniczych oraz bieżącej sytuacji na rynku pracy. To także rozmowy o pasji, ścieżkach kariery oraz duża dawka inspiracji. https://open.spotify.com/show/79mm56O9jvIHx742ATGo9G


Życie firmy
Burda Media Polska - company insight 1
Burda Media Polska - company insight 2
Burda Media Polska - company insight 3
Burda Media Polska - company insight 4
Burda Media Polska - company insight 5
Burda Media Polska - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
CRM Manager

CRM Manager

Burda Media Polska
Rzeszów
CRM
ecommerce
Edrone
New