appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Early Stage logo
Early Stage
Jesteśmy szkołą języka angielskiego z 30 letnim doświadczeniem. Nasza metoda powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. Zaufało nam już 50 000 uczniów.
InneSzkolenia / Edukacja501+Warszawa
Social Media
Oferty

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Early Stage
Nadarzyn, +153
język angielski
Nauczyciel angielskiego
Lektor
Nasz zespół
Beata Pietrasz
Lektorka Early Stage Warszawa

Nauczanie rozpoczęłam właśnie tu, 6 lat temu. Była to najlepsza decyzja. Ogromnym + jest elastyczny grafik i szkolenia :) Polecam każdemu, kto chce się rozwijać i czuć się docenionym :)

Justyna Tymińska
Właścicielka filii Early Stage

Wybrałam Early Stage, ponieważ nie wyobrażałam sobie uczyć inaczej niż naszą metodą. Jestem wdzięczna za to, jak świadomą i dojrzałą organizacją jesteśmy, jak potrafimy się komunikować i jakie mamy podejście do zmian.

Dorota Neal
Dyrektorka ds. Szkoleń i EdTech w centrali szkoły

Z Early Stage jestem związana od 30 lat – zaczynałam jako uczennica. Obecnie pracuję w centrali szkoły, gdzie nie ma miejsca na nudę. Jest za to przestrzeń na własne pomysły i poczucie realnego wpływu.


Poznaj nas bliżej
O Nas

Early Stage to szkoła języka angielskiego, działająca od 1993 roku - zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie jako mała rodzinna firma. Dzisiaj prowadzimy blisko 850 szkół, w których współpracuje z nami 1200 nauczycieli – ludzi z pasją do nauczania dzieci i młodzieży. Działamy na zasadzie franczyzy, a nasze filie otwierają angliści na terenie całej Polski. Większość z nich to nasi lektorzy - dziś prowadzą własne szkoły Early Stage, na bezpiecznych warunkach finansowych oraz bez opłaty wstępnej.

O naszych wartościach

W Early Stage zależy nam, aby tworzyć miejsce pracy, które daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Nasz system wartości opiera się na relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku. Cieszymy się, że nasze wewnętrzne działania na rzecz pracowników zostały zauważone i docenione przez ekspertów w tej dziedzinie. Po wybuchu pandemii portal Pracuj.pl wyróżnił naszą firmę tytułem ‘Dobry pracodawca na trudne czasy’.

Wyróżnienie "Friendly Workplace"

W zeszły roku zostaliśmy również docenieni przez portal MarkaPracodawcy, która na bazie naszych działań, przyznała nam odznakę “Friendly Workplace 2022”. Zostaliśmy wyróżnieni m.in za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, wzmacnianie relacyjnej i partnerskiej kultury organizacyjnej, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego i przyjaznego miejsca pracy.

You matter!

Zależy nam, aby wszyscy nauczyciele czuli się zauważeni i docenieni. W 2019 roku rozpoczęliśmy serię działań pod hasłem ‘‘You matter’, które zwracają uwagę na to, jak ważna w budowaniu poczucia sensu z wykonywanej pracy jest kultura doceniania i wdzięczności.

You matter!
Jak wygląda praca lektora_ki Early Stage

✔️ W naszej szkole rozwijasz swoją karierę dzięki sprawdzonemu programowi Talent Booster, już od pierwszych miesięcy pracy! ✔️ Podczas zajęć angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły uczniów co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka. ✔️ Do Twojej dyspozycji oddajemy bogatą ofertę szkoleń, dzięki którym nieustannie możesz rozwijać swoje nauczycielskie umiejętności – zarówno te twarde, jak i miękkie!

Dzień w firmie lektora_ki w Early Stage

✔️ Twój grafik jest układany na podstawie dyspozycyjności, którą zgłaszasz swojemu dyrektorowi ✔️ Swoje lekcje przygotowujesz w oparciu o profesjonalny i autorski program nauczania korzystając z bogatej bazy z gotowymi materiałami ✔️ Twoją codzienną pracę w Early Stage wspomagają: aplikacja muzyczna, e-dziennik i platforma z gotowymi materiałami ✔️ Otrzymujesz stałą opiekę metodyczną ✔️ Nie zapominamy także o chwilach na wspólną kawę, rozmowy oraz integrację w pracy i poza pracą :)


Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Early Stage
język angielski
Nauczyciel angielskiego
Lektor