appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
From Poland With Dev logo
From Poland With Dev
100% naszych klientów pochodzi z polecenia. Starannie analizujemy i dobieramy projekty, w których pracujemy. Cenimy zdrowe relacje i work-life balance. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.
Software HouseIT50Kraków (+ 1 lokalizacja)
Social Media
Nasz zespół
Paweł Kisiel
Director of Operations

Założyciel From Poland With Dev. Paweł dba o rozwój FPWD, utrzymywanie relacji z naszymi partnerami, angażując się w niemal wszystkie obszary funkcjonowania firmy.

Elżbieta Adamus-Wolny
HR & Recruitment Manager

Elę poznasz już na samym początku kontaktu z nami - prowadzi wiele procesów rekrutacji. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to z nią załatwisz też wiele formalności.

Aneta Filipek
HR Project Manager

Jeśli do nas dołączysz, to ona przywita Cię w firmie, przeprowadzi przez nasze wydarzenia wewnętrzne i zapozna z możliwościami rozwoju. Pod opieką Anety są także nasze imprezy integracyjne i sportowe wyzwania firmowe.


Poznaj nas bliżej
Merytoryczna praca

Jeśli szukasz pracy bez korporacyjnych przepychanek i niekończących się spotkań - to my.<br/>Interesuje nas realny rozwój i takich ludzi szukamy: zaangażowanych, którym zależy na znajdowaniu najlepszych rozwiązań. Nie tylko realizujemy roadmapę klienta; mamy własne pomysły, istotny wkład w produkt i sporo satysfakcji. Zapewnimy Ci szkolenia i inspirujące otoczenie sprzyjające realnemu rozwojowi. Minimalizujemy formalności i skupiamy się na efektywnej, merytorycznej pracy.

Prawdziwy work-life balance

Wierzymy, że najważniejsi są ludzie, a work-life balance to klucz do satysfakcji z pracy.<br/>Dlatego nawet w naszych startupach nie ma nadgodzin, a wśród benefitów znajdziesz m.in. prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i "becikowe". O reszcie chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nasze wartości

W FPWD stawiamy ludzi na pierwszym miejscu.<br/><br/>Jesteśmy dumni z naszych wartości, opartych o otwartość, akceptację i wzajemny szacunek. Dzięki temu możemy pochwalić się zdrową atmosferą - nasi pracownicy chętnie polecają firmę znajomym i przyjaciołom, a nawet rodzinie. Na integrację mamy specjalny budżet i chętnie z niego korzystamy - zarówno podczas zespołowych wyjść na lunch jak i imprez firmowych.

Tak pomagamy

Wiemy, że otrzymaliśmy w życiu bardzo wiele i chcemy się tym dzielić z innymi, którzy nieraz w życiu mieli mniej szczęścia.<br/><br/>Dlatego m.in. organizujemy wewnętrzne wyzwania, z których dochód przekazujemy na cele dobroczynne. Wierzymy, że wspólne czynienie dobra zbliża i wzmacnia zespół. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, wspierając je w obszarze IT, m.in. jako web devowie. Ruszyliśmy też z naszym własnym programem wsparcia w przekwalifikowaniu się i wejścia do branży IT.


Życie firmy
From Poland With Dev - company insight 1
From Poland With Dev - company insight 2
From Poland With Dev - company insight 3
From Poland With Dev - company insight 4
From Poland With Dev - company insight 5
From Poland With Dev - company insight 6

Social Media