Logo
Dodaj ogłoszenie
From Poland With Dev logo
From Poland With Dev

100% naszych klientów pochodzi z polecenia. Starannie analizujemy i dobieramy projekty, w których pracujemy. Cenimy zdrowe relacje i work-life balance. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Software HouseIT50Kraków (+ 1 lokalizacja)

nasz zespół

Paweł Kisiel

Director of Operations

Założyciel From Poland With Dev. Paweł dba o rozwój FPWD, utrzymywanie relacji z naszymi partnerami, angażując się w niemal wszystkie obszary funkcjonowania firmy.

Elżbieta Adamus-Wolny

HR & Recruitment Manager

Elę poznasz już na samym początku kontaktu z nami - prowadzi wiele procesów rekrutacji. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to z nią załatwisz też wiele formalności.

Aneta Filipek

HR Project Manager

Jeśli do nas dołączysz, to ona przywita Cię w firmie, przeprowadzi przez nasze wydarzenia wewnętrzne i zapozna z możliwościami rozwoju. Pod opieką Anety są także nasze imprezy integracyjne i sportowe wyzwania firmowe.


poznaj nas bliżej

Merytoryczna praca

Jeśli szukasz pracy bez korporacyjnych przepychanek i niekończących się spotkań - to my.
Interesuje nas realny rozwój i takich ludzi szukamy: zaangażowanych, którym zależy na znajdowaniu najlepszych rozwiązań. Nie tylko realizujemy roadmapę klienta; mamy własne pomysły, istotny wkład w produkt i sporo satysfakcji. Zapewnimy Ci szkolenia i inspirujące otoczenie sprzyjające realnemu rozwojowi. Minimalizujemy formalności i skupiamy się na efektywnej, merytorycznej pracy.

Prawdziwy work-life balance

Wierzymy, że najważniejsi są ludzie, a work-life balance to klucz do satysfakcji z pracy.
Dlatego nawet w naszych startupach nie ma nadgodzin, a wśród benefitów znajdziesz m.in. prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i "becikowe". O reszcie chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nasze wartości

W FPWD stawiamy ludzi na pierwszym miejscu.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, opartych o otwartość, akceptację i wzajemny szacunek. Dzięki temu możemy pochwalić się zdrową atmosferą - nasi pracownicy chętnie polecają firmę znajomym i przyjaciołom, a nawet rodzinie. Na integrację mamy specjalny budżet i chętnie z niego korzystamy - zarówno podczas zespołowych wyjść na lunch jak i imprez firmowych.

Tak pomagamy

Wiemy, że otrzymaliśmy w życiu bardzo wiele i chcemy się tym dzielić z innymi, którzy nieraz w życiu mieli mniej szczęścia.

Dlatego m.in. organizujemy wewnętrzne wyzwania, z których dochód przekazujemy na cele dobroczynne. Wierzymy, że wspólne czynienie dobra zbliża i wzmacnia zespół. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, wspierając je w obszarze IT, m.in. jako web devowie. Ruszyliśmy też z naszym własnym programem wsparcia w przekwalifikowaniu się i wejścia do branży IT.


nasze biura

    Kraków

    Czysta 10/5, 31-121

    Bielsko-Biała

    Szeroka 19, 43-309


życie firmy

From Poland With Dev - company insight 1
From Poland With Dev - company insight 2
From Poland With Dev - company insight 3
From Poland With Dev - company insight 4
From Poland With Dev - company insight 5
From Poland With Dev - company insight 6
From Poland With Dev - company insight 1From Poland With Dev - company insight 2From Poland With Dev - company insight 3From Poland With Dev - company insight 4From Poland With Dev - company insight 5From Poland With Dev - company insight 6

media społecznościowe

Logo