return to list
About us
Get Noticed Agency to szybko rozwijająca się agencja marketingu internetowego z Poznania, która w mniej niż dwa lata zdobyła ponad 100 klientów nie tylko z Polski, ale i z Europy.
Na pokładzie mamy ponad 15 specjalistów, którzy rozwijają 3 obszary performance marketingu:
Google Ads,
Facebook Ads,
SEO.
Pracujemy w zabytkowej willi w rejonie targów poznańskich i blisko Parku Wilsona. Kładziemy duży nacisk na ciągłą naukę i koleżeńską atmosferę - jeżeli zamierzasz spędzać z kimś 40h tyg to musisz się dogadywać :)
Type
agency
Company size
17
Industry
Digital Marketing
Headquarters
Poznań
Our team
Basia Garczyńska
CEO / Google Ads Manager
Założycielka Agencji Get Noticed. Przez wiele lat zdobywała swoje doświadczenie w innych firmach, aby wykorzystać je przy zakładaniu własnej. W Get Noticed odpowiedzialna za działa Google Ads, Analityki.
Michał Garczyński
CEO / Social Media Manager
Współzałożyciel Agencji Get Noticed. Odpowiedzialny za dział Social Media oraz New Business.
Zofia Ziółkowska
Head of Graphic Design
Zosia jest odpowiedzialna nie tylko za dział graficzny, ale również za stronę internetową i corporate identity. Prywatnie miłośniczka dobrego kina.
Sebastian Jastrzębski
Google Ads Specialist
Sebastian jest specjalistą z ponad 2 letnim doświadczeniem. Prywatnie miłośnik piłki nożnej i biegania.
Kinga Sroka
Google Ads Specialist
Kinga jest specjalistką z ponad 2 letnim doświadczeniem. Zajmuje się również contentem w Get Noticed. Prywatnie miłośniczka organizacji społecznych.
Paula Hemmerling
Social Ads Specialist
Paula jest specjalistką od reklam w mediach społecznościowych. Prywatnie miłośniczka zwierząt.
Our offices

Poznań, Marii Konopnickiej 14/3 - 52.4034336, 16.9016877

Company insight
Take a closer look
Krótko o Get Noticed Agency
Historia Get Noticed Agency zaczęła się ponad dwa lata temu w październiku 2018 roku. Zaczynaliśmy niewiele dalej niż gdzie obecnie mamy siedzibę, bo na ul. Matejki.

Po pierwszych 3 miesiącach musieliśmy jednak wziąć większe biuro i w ten sposób wynajęliśmy całe poddasze zabytkowej kamienicy na pięknej ulicy Marii Konopnickiej. Praca tutaj to sama przyjemność!

Dosyć szybko pozyskaliśmy wielu klientów, którzy polecali naszą pracę dalej. Niektórzy z nich to: Cortland, S'portofino, Bricomarche
Inspiracje zawsze pod ręką
Dla żądnych wiedzy prenumerujemy większość polskiej prasy marketingowej oraz co jakiś czas dokupujemy ciekawe książki, które poruszają zagadnienia nie tylko związane z marketingiem :)

Oprócz wiedzy drukowanej inwestujemy też w ta zdigitalizowaną i posiadamy dużo wartościowych kursów internetowych.
Praca podczas pandemii
Podczas pandemii biuro cały czas pozostaje otwarte. To Notiści (tak na siebie mówimy ;) ) wybierają czy chcą pracować z domu czy z biura. Oczywiście jeśli z biura to przy zachowaniu wszelkich bezpiecznych norm. Na czas pandemii każdy jednak dostał do domu monitor i krzesło z firmy!

Podczas pandemii udało się nawet zorganizować zdalną Wigilię Firmową! Wino lało się litrami! :)