Logo
Dodaj ogłoszenie
Get Noticed Agency logo
Get Noticed Agency

Get Noticed to jedna z najszybciej rozwijających się agencji performance marketingu w Polsce. Agencja składa się z 27 specjalistów, którzy pracują w 8 działach. Dołącz do naszego zespołu, a na pewno nie wykonasz kroku w tył!

AgencjaDigital Marketing26-50Poznań

nasz zespół

Basia Garczyńska

CEO / Google Ads Manager

Założycielka Agencji Get Noticed. Przez wiele lat zdobywała swoje doświadczenie w innych firmach, aby wykorzystać je przy zakładaniu własnej. W Get Noticed odpowiedzialna za działa Google Ads, Analityki.

Michał Garczyński

CEO / Social Media Manager

Współzałożyciel Agencji Get Noticed. Odpowiedzialny za dział Social Media oraz New Business.

Zofia Ziółkowska

Head of Graphic Design

Zosia jest odpowiedzialna nie tylko za dział graficzny, ale również za stronę internetową i brand identity. Pod jej okiem powstają grafiki szyte na miarę klientów i strony internetowe. Pasjonatka aktywnego życia.


poznaj nas bliżej

Krótko o Get Noticed Agency

Historia Get Noticed Agency zaczęła się ponad 3 lata temu w Poznaniu przy ulicy Matejki 2. Po niespełna 3 miesiącach wyprowadziliśmy się na poddasze pięknej Willi na Łazarzu na ul. Marii Konopnickiej 14/3. 2,5 roku później biuro znowu okazało się ciasne i w listopadzie 2021 roku przeprowadziliśmy się do nowoczesnego biura przy ul. Towarowej (zaledwie 3 minuty od dworca głównego!), o powierzchni około 450 m2 aby skupić się na aktualnych potrzebach, ale nie martwić się też o przyszłość!

Szkolenia wewnętrzne

Każdy z 8 działów: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Social Media, Customer Success, Graphic Design, New Business oraz Analityka, minimum raz w miesiącu prowadzi szkolenia wewnętrzne. Po co? Aby każdy w agencji stale rozwijał swoje kompetencje i mógł zrozumieć, że tylko współpraca między wszystkimi działami może prowadzić do rozwoju agencji, a co za tym idzie swoich kompetencji! :)

Inspiracje zawsze pod ręką

Dla żądnych wiedzy prenumerujemy większość polskiej prasy marketingowej oraz co jakiś czas dokupujemy ciekawe książki, które poruszają zagadnienia nie tylko związane z marketingiem :)

Oprócz wiedzy drukowanej inwestujemy też w ta zdigitalizowaną i posiadamy dużo wartościowych kursów internetowych.

Praca podczas pandemii

Podczas pandemii biuro cały czas pozostaje otwarte. To Notiści (tak na siebie mówimy ;) ) wybierają czy chcą pracować z domu czy z biura. Oczywiście jeśli z biura to przy zachowaniu wszelkich bezpiecznych norm. Na czas pandemii każdy jednak dostał do domu monitor i krzesło z firmy!

Podczas pandemii udało się nawet zorganizować zdalną Wigilię Firmową! Wino lało się litrami! :)

Integracje

Gry planszowe, wspólne wyjścia, wyjazdy, turnieje fify, bilard, piłkarzyki... To tylko niektóre z możliwości jakie posiadamy w naszym biurze. Dobra atmosfera w pracy, tolerancja, zrozumienie i empatia to wartości, które są dla nas niezwykle ważne i dzięki nim czujemy się jak prawdziwy zespół!


nasze biuro

    Poznań

    Towarowa 37/213


życie firmy

Get Noticed Agency - company insight 1
Get Noticed Agency - company insight 2
Get Noticed Agency - company insight 3
Get Noticed Agency - company insight 4
Get Noticed Agency - company insight 5

media społecznościowe

Logo