appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
GPD Agency & Film Studio logo
GPD Agency & Film Studio
Jesteśmy kreatywną agencją reklamową. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie, własne studio filmowe oraz dom produkcyjny w Swadzimiu. To tam przecinają się ścieżki najbardziej kreatywnych ludzi w naszej branży. Wybierz miejsce dla siebie i dołącz do nas!
AgencjaUsługi reklamowe101-500Poznań (+ 2 lokalizacje)
Social Media
Oferty

3D Generalist (3ds Max + V-Ray)

GPD Agency & Film Studio
Swadzim
design
pomysłowość
kreatywność
Nasz zespół
Anna Pelz
Head of People & Culture & Technology

Jako Head of P&C pełnię również funkcję głównego HR Business Partnera w firmie. Dbam o wdrażanie optymalnych metod zarządzania, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także kształtowanie kultury organizacyjnej.

Izabela Węgierkiewicz
Media & Publishing Director

Marketingiem zajmuję się od roku 2010. Specjalizuję się w obszarach digitalu, SM oraz influencer marketingu. Mój zespół liczy 11 osób, ale nieustannie się rozwijamy, w związku z czym wciąż poszukujemy nowych talentów.

Piotr Dudkiewicz
eCommerce Director

W agencji odpowiadam za dział ecommerce i obsługę projekty w modelu „end-to-end”. Zarządzam obszarami SEO, UX/CX, CRO, MA, DATA SCIENCE. W odpowiedzi na wyzwania rynku stale poszukujemy ekspertów zorientowanych na wynik.


Poznaj nas bliżej
O nas

W GPD Agency zajmujemy się markami kompleksowo. Planujemy, projektujemy, wdrażamy. Nie boimy się innowacji i eksperymentów, wciąż się rozwijamy i znosimy granice pomiędzy reklamą online i offline. Do wszystkich tematów podchodzimy globalnie, a kampanie 360° to nasza codzienność. Od strategii i idei kreatywnej do realizacji kreacji w każdym obszarze komunikacji. Mamy kompetencje, doświadczenie i ambicje, by odpowiadać na wszystkie potrzeby biznesowe klientów.

GPD Agency & Film Studio

Produkujemy kompleksowy content wizualny, realizując jednocześnie projekty filmowe, fotograficzne i dźwiękowe. Tworzymy zespół ludzi z pasją, dla których słowo „niemożliwe” nie istnieje.

GPD Agency & Film Studio
Kim jesteśmy?

Ludźmi od komunikacji. Specami od designu. Pasjonatami technologii. Lubimy tworzyć, projektować, wdrażać, a potem liczyć i sprawdzać wyniki. To dzięki naszej różnorodności i pasji powstała ta firma.

Szukasz świetnej pracy?

Super! My szukamy świetnych ludzi. Przypadek? Nie sądzimy! Dlatego jeśli marzą Ci się ciekawa posada w jednej z największych agencji 360 w Polsce… WIELKIE projekty dla WIELKICH marek… współpraca z zespołem fajnych i kompetentnych ludzi… to po prostu przestań marzyć, spójrz na nasze ogłoszenia o pracę i aplikuj już dziś!

Szukasz świetnej pracy?

Życie firmy
GPD Agency & Film Studio - company insight 1
GPD Agency & Film Studio - company insight 2
GPD Agency & Film Studio - company insight 3
GPD Agency & Film Studio - company insight 4
GPD Agency & Film Studio - company insight 5
GPD Agency & Film Studio - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
3D Generalist (3ds Max + V-Ray)

3D Generalist (3ds Max + V-Ray)

GPD Agency & Film Studio
Swadzim
design
pomysłowość
kreatywność