Logo
Dodaj ogłoszenie
GPD Agency & Film Studio logo
GPD Agency & Film Studio

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie, własne studio filmowe oraz dom produkcyjny w Swadzimiu. To tam przecinają się ścieżki najbardziej kreatywnych ludzi w naszej branży. Wybierz miejsce dla siebie i dołącz do nas!

AgencjaUsługi reklamowe101-500Poznań (+ 2 lokalizacje)

nasz zespół

Anna Pelz

Head of People & Culture & Technology

Jako Head of P&C pełnię również funkcję głównego HR Business Partnera w firmie. Dbam o wdrażanie optymalnych metod zarządzania, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także kształtowanie kultury organizacyjnej.

Izabela Węgierkiewicz

Media & Publishing Director

Marketingiem zajmuję się od roku 2010. Specjalizuję się w obszarach digitalu, SM oraz influencer marketingu. Mój zespół liczy 11 osób, ale nieustannie się rozwijamy, w związku z czym wciąż poszukujemy nowych talentów.

Ewelina Betiuk

Head of New Business

W GPD Agency zajmuję się pozyskiwaniem i obsługą nowych Klientów jako Head of New Business. Pracuję interdyscyplinarnie niemal ze wszystkimi zespołami w ramach naszej firmy.


poznaj nas bliżej

O nas

W GPD Agency zajmujemy się markami kompleksowo. Planujemy, projektujemy, wdrażamy. Nie boimy się innowacji i eksperymentów, wciąż się rozwijamy i znosimy granice pomiędzy reklamą online i offline. Do wszystkich tematów podchodzimy globalnie, a kampanie 360° to nasza codzienność. Od strategii i idei kreatywnej do realizacji kreacji w każdym obszarze komunikacji. Mamy kompetencje, doświadczenie i ambicje, by odpowiadać na wszystkie potrzeby biznesowe klientów.

GPD Agency & Film Studio

Produkujemy kompleksowy content wizualny, realizując jednocześnie projekty filmowe, fotograficzne i dźwiękowe. Tworzymy zespół ludzi z pasją, dla których słowo „niemożliwe” nie istnieje.

Kim jesteśmy?

Ludźmi od komunikacji. Specami od designu. Pasjonatami technologii. Lubimy tworzyć, projektować, wdrażać, a potem liczyć i sprawdzać wyniki. To dzięki naszej różnorodności i pasji powstała ta firma.

Szukasz świetnej pracy?

Super! My szukamy świetnych ludzi. Przypadek? Nie sądzimy! Dlatego jeśli marzą Ci się ciekawa posada w jednej z największych agencji 360 w Polsce… WIELKIE projekty dla WIELKICH marek… współpraca z zespołem fajnych i kompetentnych ludzi… to po prostu przestań marzyć, spójrz na nasze ogłoszenia o pracę i aplikuj już dziś!


nasze biura

  Poznań

  Roosevelta 18

  Swadzim

  Św. Antoniego 8

  Warszawa

  Kazimierza Brokla 2


życie firmy

GPD Agency & Film Studio - company insight 1
GPD Agency & Film Studio - company insight 2
GPD Agency & Film Studio - company insight 3
GPD Agency & Film Studio - company insight 4
GPD Agency & Film Studio - company insight 5
GPD Agency & Film Studio - company insight 6
GPD Agency & Film Studio - company insight 1GPD Agency & Film Studio - company insight 2GPD Agency & Film Studio - company insight 3GPD Agency & Film Studio - company insight 4GPD Agency & Film Studio - company insight 5GPD Agency & Film Studio - company insight 6GPD Agency & Film Studio - company insight 7GPD Agency & Film Studio - company insight 8

media społecznościowe

Logo