appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
PKF Polska logo
PKF Polska
PKF to jedna z największych firm audytorsko-konsultingowych w Polsce i na świecie. Świadczymy usługi audytorskie, podatkowe, konsultingowe, szkoleniowe, księgowe, kadrowo-płacowe i prawne.
KorporacjaAudyt/Księgowość101-500Warszawa (+ 7 lokalizacji)
Social Media
Nasz zespół
Karolina Gołębiewska
Dyrektor Biura Zarządu i Rozwoju Usług

"W grupie PKF pracuję od 12 lat. Firma daje dużo możliwości rozwoju - swoją drogę zaczynałam od stanowiska asystenta. Jako mama małych dzieci cenię sobie możliwość pracy hybrydowej."

Dominik Zagaj
Starszy koordynator Projektów Audytorskich

"Pracę w PKF rozpocząłem od pracy w dziale księgowości, przypadek sprawił, że trafiłem do audytu, w którym pracuję do dziś. Wspaniali ludzie, fajna atmosfera, sporo nowych doświadczeń - polecam każdemu."

Karolina Koszyk
Starszy Menedżer Projektów Sprzedaży

"W PKF pracuję już prawie 6 lat. W pracy bardzo ważni są dla mnie ludzie i to oni sprawili, że zostałam na dłużej. Szczególnie cenię sobie współpracę między działową i możliwość nabywania wiedzy z różnych dziedzin."


Poznaj nas bliżej
Jaki jest PKF?

O tym "Jaki jest PKF?" opowiadają członkowie naszego zespołu. Jak się u nas pracuje? Zespoły składają się z: praktykantów, asystentów, koordynatorów, menedżerów, partnerów. Dzielimy się wiedzą, mamy możliwość podnoszenia kompetencji na koszt pracodawcy, byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach.

Jaki jest PKF?

Życie firmy

Social Media