appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
Grupa Żywiec  logo
Grupa Żywiec
Od lat kreujemy polski rynek piwa, łącząc tradycję z nowoczesnością. Nieustannie się rozwijamy i wykorzystujemy najnowsze technologie. Za naszymi sukcesami stoi zaangażowany i fantastyczny zespół piwnych pasjonatów. Dołącz do nas i bądź częścią Ż!
KorporacjaFMCG501+Warszawa (+ 6 lokalizacji)
Social Media
Oferty

Lider Obszaru Logistyki

Grupa Żywiec
Bielsko-Biała, +2
logistyka
zarządzanie
kontrola

Młodszy Kierownik ds Trade Marketingu

Grupa Żywiec
Warszawa
account management
Marketing management
sprzedaż
New
Nasz zespół
Klaudia Osiejewska
Lider Obszaru Produkcyjnego

Kiedy 5 lat temu zaczynałam pracę jako Stażystka nie sądziłam, że w przyszłości część z naszych nowych produktów wyjdzie spod moich rąk. Obecnie zarządzam 30 osobowym zespołem piwnych pasjonatów.

Maciej Jędrusiak
Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego

Moja praca to ciągłe wyzwania, ale też dużo satysfakcji.Z jednej strony jest klient ze swoimi oczekiwaniami a z drugiej cele biznesowe. Jak to wszystko pogodzić? Na tym właśnie polega moja praca.

Nawojka Bauer
Junior Brand Manager

Pracę w zespole Heinekena zaczęłam na stażu i kontynuuję tę przygodę już kilka lat odpowiadając za lokalne działania marketingowe marki. W wolnym czasie podróżuję daleko i blisko w poszukiwaniu dobrej architektury. .


Poznaj nas bliżej
Warzymy Lepszy Świat

Chcemy rozwijać naszą firmę warząc lepszy świat od ziarna do baru. Zrównoważony rozwój jest jednym z priorytetów biznesowych naszej firmy, a jednocześnie nośnikiem pozytywnej zmiany otoczenia, w którym żyjemy. Grupa Żywiec dąży do prowadzenia działalności z szacunkiem do jednostek, społeczności i środowiska naturalnego. Do realizacji tych postulatów służy nam strategia zrównoważonego rozwoju „Warzymy Lepszy Świat”, która definiuje obszary naszego zaangażowania społecznego i środowiskowego.

Warzymy Lepszy Świat
Warzelnia Talentów

To nasz flagowy program dla młodych osób z potencjałem. ​ W Grupie Żywiec chcemy rozwijać was poprzez ambitne zadania oraz uszytą na miarę ofertę rozwojową. Chcemy żebyście jako nasi praktykanci i stażyści obejmowali role specjalistyczne oraz kierownicze w Polsce i w ramach całej Grupy HEINEKEN. Mamy dla Was ciekawe projekty, ambitne zadania i wyjątkową atmosferę!

Warzelnia Talentów
Biuro w Warszawie

Nasze Biuro w Warszawie zlokalizowane jest w Browarach Warszawskich na Woli. Pracownicy mają do dyspozycji przestrzeń wyposażoną w nowoczesne technologie. Wyznaczono przestrzenie spotkań nieformalnych, sale spotkań, focusy, stand-up roomy, pokoje cichej pracy oraz chillout zone. Można także korzystać z biurowego baru i sięgnąć po piwo ze Strefy Zero. w 2021 r. otrzymaliśmy nagrodę za najlepsze biuro w Warszawie w Konkursie Office Superstar.

Biuro w Warszawie
Doceniamy różnorodność

Nasi pracownicy są tak różnorodni jak nasze marki. Jesteśmy firmą dającą równe szanse i doceniającą różnorodność. Wierzymy, że każdy z naszych pracowników jest talentem z unikalną osobowością i tylko czerpiąc z różnorodności jesteśmy w stanie wciąż się rozwijać. Dołącz do nas i dodaj do Ż coś od siebie!


Życie firmy
Grupa Żywiec  - company insight 1
Grupa Żywiec  - company insight 2
Grupa Żywiec  - company insight 3
Grupa Żywiec  - company insight 4
Grupa Żywiec  - company insight 5
Grupa Żywiec  - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Lider Obszaru Logistyki

Lider Obszaru Logistyki

Grupa Żywiec
logistyka
zarządzanie
kontrola
Młodszy Kierownik ds Trade Marketingu

Młodszy Kierownik ds Trade Marketingu

Grupa Żywiec
Warszawa
account management
Marketing management
sprzedaż
New