appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
Just Join IT logo
Just Join IT
Jesteśmy pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy dla najlepszych marek w Polsce i na Świecie. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!
StartupRekrutacja w IT101-500Gdańsk (+ 6 lokalizacji)
Social Media
Oferty

Head of Customer Success

18 000 - 22 000 pln
Just Join IT
Gdańsk
Angielski
CRM
zarządzanie zespołem
Nasz zespół
Łukasz Żuk
CRO

Odpowiada za rozwój portalu i realizowanie strategii finansowej. Entuzjasta nowoczesnego marketingu i sprzedaży, motocyklista, barcelonista, pasjonat historii i bushcraftu.

Piotr Nowosielski
CEO

Frontman projektu, człowiek który nigdy nie śpi. Skupiony przede wszystkim na zwiększaniu świadomości marki oraz rozwoju Just Join IT.

Katarzyna Dzwonek
Senior Product Manager

Ma ponad 13 lat doświadczenia w projektach IT. Współtworzyła produkty i usługi, z których korzystają miliony użytkowników. Z wykształcenia matematyczka, miłośniczka dobrego jedzenia i szwedzkich kryminałów.


Poznaj nas bliżej
Wszystko zaczęło się tutaj...

Choć projekt nie jest tak wiekowy, jak ta kartka z kalendarza, to jednak właśnie w kawalerce na gdańskiej Żabiance Tomek z Piotrkiem zaczęli prace nad MVP serwisu. Tutaj też swoją siedzibę mieliśmy przez pierwsze 10 miesięcy...

#CzłapCzłapCzłap

Po 7 latach od powstania Just Join IT nasz zespół liczy blisko 200 osób! W 2018 roku z gdańskiej Żabianki przeprowadziliśmy się do Startera, a obecnie naszymi głównymi lokalizacjami są: Olivia Business Centre - w samym centrum Gdańska i z widokiem na morze, oraz Central Point - w sercu Warszawy i Pałacem Kultury za oknem! 🌊🏦

Zgrany zespół to podstawa

Jak to mówią, w grupie siła, a ludzie, którzy tworzą Just Join IT są tego doskonałym przykładem! Stawiamy na relacje, sporą dawkę humoru i pozytywną atmosferę, dlatego korzystamy z każdej okazji, żeby wyskoczyć na wspólną kolację, kajaki, szalony Off-road czy… lot balonem. ;)

Najpopularniejszy polski job board

Już po 14. miesiącach od startu staliśmy się najpopularniejszym polskim portalem z ogłoszeniami pracy dla programistów. Czy wiecie, co udało nam się osiągnąć w tym czasie? Liczba wyświetleń ogłoszeń na portalu wzrosła do poziomu ponad 33 mln rocznie, pracodawcy opublikowali w tym czasie ponad 100 tysięcy ofert pracy, a liczba klientów rekrutujących wspólnie z nami przekroczyła 6000 marek. A najlepsze dopiero przed nami! ;)

Livestreamy & Just Join Games

Stworzyliśmy pierwszy cykl livestreamów z polskimi programistami z całego świata, Familiadę z lekkim IT twistem, czyli ITiliadę, oraz wyjątkowy (i pierwszy!) teleturniej dla branży IT — Programista 100k! W 2023 roku zorganizowaliśmy już IV Edycję Just Join Games, pojawiliśmy się ponownie na Infoshare z naszym retro stoiskiem oraz wystąpieniami. A pomysłów i chęci na angażowanie społeczności mamy coraz więcej! Stay tuned!

Livestreamy & Just Join Games
Uzupełniamy się nawzajem

Najbardziej cieszymy się z faktu, że mimo znacznego zwiększenia zespołu dalej jesteśmy w stanie uczyć się od siebie. Content marketing, social media, obsługa klienta, sprzedaż - wszystkie z tych elementów są dla nas ważne. Nad każdym z nich staramy się pracować wspólnie... może poza programowaniem. To zostawiamy naszym ekspertom z działu IT ;)

Przede wszystkim... dobra atmosfera ;)

Choć ambicje mamy ponadprzeciętne, to do wszystkiego staramy się podchodzić z dystansem i humorem! W naszym zespole stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą, ale także... wspólne integracje ;) Wiemy, że balans to bardzo ważny element, dlatego oprócz wytężonej pracy, zawsze staramy się znaleźć czas na świętowanie naszych sukcesów! ;)


Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
Head of Customer Success

Head of Customer Success

18 000 - 22 000 pln
Just Join IT
Gdańsk
Angielski
CRM
zarządzanie zespołem