Logo
Dodaj ogłoszenie
Kazar Group Sp. z o.o. logo
Kazar Group Sp. z o.o.

Kazar to marka premium, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz podążaniu za światowymi trendami zdobyła silną pozycję na rynku. Nie bez powodu jest jedną z najbardziej docenianych polskich marek.

E-commerceHandel >500Przemyśl (+ 1 lokalizacja)

media społecznościowe

nasz zespół

Anna Wieczorek

Młodszy Specjalista ds. Social Mediów

Nasze spójne i estetyczne social media to zasługa Ani. Dba o najwyższy poziom komunikacji marki.

Aleksandra Liszewska

Specjalista ds. HR i administracji

W naszej firmie to Ola jest odpowiedzialna za administrację i miękki HR. Będziesz miał okazję poznać ją podczas procesu rekrutacyjnego i dowiedzieć się więcej o naszej super organizacji.

Monika Kluska

Specjalista ds. Influencer Marketingu

Monika jest odpowiedzialna za współpracę z twórcami na rynkach zagranicznych. Wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, by opracować najlepszy plan działania dla każdej kampanii.


poznaj nas bliżej

kazar x balamonte

Nowa kolekcja stworzona wspólnie z Grzegorzem Krychowiakiem. Ponadczasowe obuwie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Klasyka, streetwear i awangarda. Kolekcja zaprojektowana z myślą o tych, którzy lubią podążać za światowymi trendami, ale cenią wzory pozostające na topie przez wiele sezonów.

kazar x kasia

Kazar x kasia to kolekcja autentyczna, ekskluzywna i unikatowa. Kasia Sokołowska znana ze swojego entuzjazmu, wrażliwości i artystycznej duszy szukała inspiracji w świecie, który ją otacza. W modzie, architekturze, wyrafinowanych kolorach i dobrym designie. Jej wielowymiarowe postrzeganie mody, doświadczenie, nieprzeciętny temperament i ogromny ładunek pozytywnej energii, przenikają całą kolekcję kazar x kasia, która idealnie trafia w potrzeby współczesnych kobiet.


nasze biura

    Przemyśl

    Lwowska 154

    Warszawa

    Chmielna 19


życie firmy

Kazar Group Sp. z o.o. - company insight 1
Kazar Group Sp. z o.o. - company insight 2
Kazar Group Sp. z o.o. - company insight 3
Kazar Group Sp. z o.o. - company insight 4
Kazar Group Sp. z o.o. - company insight 5

media społecznościowe

Logo