OfertyBrand StoriesRocket Space
Dodaj ogłoszenie
LOTTE Wedel logo
LOTTE Wedel

Jesteśmy najstarszą i według wielu najsmaczniejszą, czekoladową marką w Polsce! Od ponad 170 lat dostarczamy przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.

KorporacjaFMCG501+Warszawa

media społecznościowe


Oferty pracy

Technik Automatyk Zmianowy

Warszawa


Kierownik regionu sprzedaży

Poznań

nasz zespół

Małgorzata

Koordynatorka Administracji Personalnej i Płac

Tajny przepis na satysfakcje z pracy? Zgrany zespół, razem nakręcamy się do działania – taka współpraca jest przykładem tego, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Adrian

Przedstawiciel Handlowy

Wedel daje mi ogromne możliwości rozwoju i bezpieczeństwo, a ja przekładam to na wyniki sprzedażowe i stale doskonalę swoje umiejętności. Bardzo doceniam możliwość pracy w firmie z ponad 170-letnim doświadczeniem.

Aleksandra

Młodsza Specjalistka Obsługi Informatycznej

Dzięki wyjątkowemu zespołowi wiem, że wykonywana przeze mnie praca jest na najwyższym poziomie. Od zawsze marzyłam o zatrudnieniu w obszarze IT zgodnie z moim wykształceniem.


poznaj nas bliżej

O nas

Misja Wedla: „Zmieniamy się nieustannie, by budzić radość w nas i w naszych klientach” odzwierciedla filozofię działania, która zakłada odpowiadanie na wyzwania współczesnego świata jako odpowiedzialny producent, pracodawca, sąsiad i partner. Przepisem na sukces Wedla są ludzie, których wyróżnia poczucie dumy z tworzenia polskiej marki słodyczy, wybieranych przez miliony ludzi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wedel.pl/kariera

O nas
Jak się u nas pracuje?

Z przyjemnością zdradzimy Ci recepturę! Nasz przepis to ludzie, a dodatkowymi składnikami są: #DUMA – Jesteśmy dumni z tworzenia polskiej marki słodyczy, które wybierają miliony ludzi. #WPLYW – Jesteśmy autorami zmian, dzięki którym rozwijamy firmę, siebie i innych. #ROZNORODNOSC – Jesteśmy jak duża rodzina, gdzie każdy głos, choć inny, ma takie samo znaczenie. #ODPOWIEDZIALNOSC – Jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie lepszego świata i działamy z myślą o człowieku.

Co nas wyróżnia?

1. Słodko się u nas pracuje. Nie dziwi więc fakt, że średni staż w Wedlu to blisko 11 lat. 2. Lubimy zachowywać balans. Pracuje u nas prawie tyle samo kobiet, co mężczyzn, przy czym 42% stanowisk kierowniczych zajmują kobiety. 3. Łączy nas pasja. Dzięki temu tworzymy zróżnicowane środowisko pod względem płci, wieku oraz sprawności.

Jesteśmy #DUMNI

1. TOP EMPLOYER Od 2022 roku posiadamy tytuł Top Employer, który stanowi symboliczne dopełnienie kontynuacji 170-letniego dziedzictwa założycieli firmy. 2. WEDEL SOLIDNYM PRACODAWCĄ Jesteśmy niezwykle dumni, gdyż nasza firma, otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2020. 3. NAGRODA LIDL FAIR PAY 2020 Równe traktowanie oraz transparentność są dla nas priorytetem i cieszymy się, że zostało to docenione również na forum ogólnopolskim przez jury nagrody LIDL Fair Pay.

Dbamy o #ROZNORODNOSC

Różnorodność w Wedlu sięga czasów założycieli i ich pionierskich pomysłów. Dziś firma robi kolejny, adekwatny dla współczesnych czasów krok naprzód, podpisując Kartę Różnorodności. Partycypacja w projekcie koordynowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu to wyraz naszego systemowego podejścia do równego traktowania i szacunku dla różnorodności – nieodłącznych elementów wspierających rozwój i innowacyjność organizacji.

CzekoSprawni

Jednym z naszych zobowiązań jako odpowiedzialnego pracodawcy jest tworzenie włączającego i różnorodnego środowiska pracy. Zobowiązanie to wpisuje się w nasze wartości: #BioreOdpowiedzialnosc, #KwestionujeStatusQuo. W 2021 r. uruchomiliśmy program CzekoSprawni, który wspiera naszą firmową #Roznorodnosc i ma na celu zwiększanie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami (w skrócie OzN).


nasze biuro

    Warszawa

    Jana Zamoyskiego 28/30


życie firmy

LOTTE Wedel - company insight 2
LOTTE Wedel - company insight 3
LOTTE Wedel - company insight 4
LOTTE Wedel - company insight 5
LOTTE Wedel - company insight 6
LOTTE Wedel - company insight 1

media społecznościowe

Oferty pracy

Technik Automatyk Zmianowy
Technik Automatyk Zmianowy
2d temu
LOTTE Wedel
Warszawa
sterowniki PLC
Kierownik regionu sprzedaży
Kierownik regionu sprzedaży
4d temu
LOTTE Wedel
Poznań
fmcgms officeprawo jazdy
ofertyO nasBrand StoriesJust Join ITRegulaminPolityka Prywatności