appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
LOTTE Wedel logo
LOTTE Wedel
Jesteśmy najstarszą i według wielu najsmaczniejszą, czekoladową marką w Polsce! Od ponad 170 lat dostarczamy przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.
KorporacjaFMCG501+Warszawa
Social Media
Oferty

Kierownik Rozwoju Kanałów Sprzedaży TT

LOTTE Wedel
Warszawa
sprzedaż
Marketing handlowy
angielski
New

Kierownik/Kierowniczka Rozwoju Kanału

LOTTE Wedel
Warszawa, +1
fmcg
zarządzanie zespołem
analiza
New

Starszy Specjalista Analiz Biznesowych

LOTTE Wedel
Warszawa
analiza
angielski
polski
Nasz zespół
Małgorzata
Koordynatorka Administracji Personalnej i Płac

Tajny przepis na satysfakcje z pracy? Zgrany zespół, razem nakręcamy się do działania – taka współpraca jest przykładem tego, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Adrian
Przedstawiciel Handlowy

Wedel daje mi ogromne możliwości rozwoju i bezpieczeństwo, a ja przekładam to na wyniki sprzedażowe i stale doskonalę swoje umiejętności. Bardzo doceniam możliwość pracy w firmie z ponad 170-letnim doświadczeniem.

Aleksandra
Młodsza Specjalistka Obsługi Informatycznej

Dzięki wyjątkowemu zespołowi wiem, że wykonywana przeze mnie praca jest na najwyższym poziomie. Od zawsze marzyłam o zatrudnieniu w obszarze IT zgodnie z moim wykształceniem.


Poznaj nas bliżej
O nas

Misja Wedla: „Zmieniamy się nieustannie, by budzić radość w nas i w naszych klientach” odzwierciedla filozofię działania, która zakłada odpowiadanie na wyzwania współczesnego świata jako odpowiedzialny producent, pracodawca, sąsiad i partner. Przepisem na sukces Wedla są ludzie, których wyróżnia poczucie dumy z tworzenia polskiej marki słodyczy, wybieranych przez miliony ludzi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wedel.pl/kariera

O nas
Jak się u nas pracuje?

Z przyjemnością zdradzimy Ci recepturę! Nasz przepis to ludzie, a dodatkowymi składnikami są: #DUMA – Jesteśmy dumni z tworzenia polskiej marki słodyczy, które wybierają miliony ludzi. #WPLYW – Jesteśmy autorami zmian, dzięki którym rozwijamy firmę, siebie i innych. #ROZNORODNOSC – Jesteśmy jak duża rodzina, gdzie każdy głos, choć inny, ma takie samo znaczenie. #ODPOWIEDZIALNOSC – Jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie lepszego świata i działamy z myślą o człowieku.

Co nas wyróżnia?

1. Słodko się u nas pracuje. Nie dziwi więc fakt, że średni staż w Wedlu to blisko 11 lat. 2. Lubimy zachowywać balans. Pracuje u nas prawie tyle samo kobiet, co mężczyzn, przy czym 42% stanowisk kierowniczych zajmują kobiety. 3. Łączy nas pasja. Dzięki temu tworzymy zróżnicowane środowisko pod względem płci, wieku oraz sprawności.

Jesteśmy #DUMNI

1. TOP EMPLOYER Od 2022 roku posiadamy tytuł Top Employer, który stanowi symboliczne dopełnienie kontynuacji 170-letniego dziedzictwa założycieli firmy. 2. WEDEL SOLIDNYM PRACODAWCĄ Jesteśmy niezwykle dumni, gdyż nasza firma, otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2020. 3. NAGRODA LIDL FAIR PAY 2020 Równe traktowanie oraz transparentność są dla nas priorytetem i cieszymy się, że zostało to docenione również na forum ogólnopolskim przez jury nagrody LIDL Fair Pay.

Benefity

1. Umowa o pracę 2. Premia (roczna lub kwartalna) 3. Dofinansowanie do posiłków w naszej stołówce 4. Słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników 5. Doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy 6. Krótszy czas pracy w piątki 7. Zniżki na bilety Kolei Mazowieckich 8. Ubezpieczenie, opieka medyczna 9. Dofinansowanie do karty MultiSport 10. Dostęp do produktów i nowości Wedla

Dbamy o #ROZNORODNOSC

Różnorodność w Wedlu sięga czasów założycieli i ich pionierskich pomysłów. Dziś firma robi kolejny, adekwatny dla współczesnych czasów krok naprzód, podpisując Kartę Różnorodności. Partycypacja w projekcie koordynowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu to wyraz naszego systemowego podejścia do równego traktowania i szacunku dla różnorodności – nieodłącznych elementów wspierających rozwój i innowacyjność organizacji.

CzekoSprawni

Jednym z naszych zobowiązań jako odpowiedzialnego pracodawcy jest tworzenie włączającego i różnorodnego środowiska pracy. Zobowiązanie to wpisuje się w nasze wartości: #BioreOdpowiedzialnosc, #KwestionujeStatusQuo. W 2021 r. uruchomiliśmy program CzekoSprawni, który wspiera naszą firmową #Roznorodnosc i ma na celu zwiększanie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami (w skrócie OzN).


Życie firmy
LOTTE Wedel - company insight 1
LOTTE Wedel - company insight 2
LOTTE Wedel - company insight 3
LOTTE Wedel - company insight 4
LOTTE Wedel - company insight 5
LOTTE Wedel - company insight 6

Social Media
Aktywne oferty pracy
Kierownik Rozwoju Kanałów Sprzedaży TT

Kierownik Rozwoju Kanałów Sprzedaży TT

LOTTE Wedel
Warszawa
sprzedaż
Marketing handlowy
angielski
New
Kierownik/Kierowniczka Rozwoju Kanału

Kierownik/Kierowniczka Rozwoju Kanału

LOTTE Wedel
fmcg
zarządzanie zespołem
analiza
New
Starszy Specjalista Analiz Biznesowych

Starszy Specjalista Analiz Biznesowych

LOTTE Wedel
Warszawa
analiza
angielski
polski