Logo
Dodaj ogłoszenie
Result Media Sp. z o.o. logo
Result Media Sp. z o.o.

Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

AgencjaSEM/SEO24Warszawa

nasz zespół

Konrad Spoczyński

CEO

Członek Rady Inwestorów w KnowledgeHub. Od kilkunastu lat związany z marketingiem internetowym, z ogromnym doświadczeniem biznesowym i znajomością branży ecommerce.

Adrian Radomski

COO

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży marketingowej. Odpowiadał za realizację kilkuset kampanii internetowych, przygotowywał audyty i analizy biznesowe.

Mariusz Sosnowski

Client Service Director

Od 12 lat związany jest z branżą marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywał w czołowych agencjach interaktywnych.


poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

Result Media to doświadczona agencja marketingu internetowego z certyfikatem Google Partner Premier i Facebook Business Partner. Nasz zespół to eksperci o najwyższym poziomie specjalizacji z zakresu SEM/SEO, analityki internetowej, planowania mediów i kampanii sprzedażowych. Pomagamy naszym klientom osiągać sukcesy biznesowe na rynku polskim i międzynarodowym.
W 2021 roku otrzymaliśmy Diament Forbesa – wyróżnienie dla firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie firm w ich rozwoju w przestrzeni marketingu internetowego.
• Tworzymy strategie, które służą osiągnięciu zamierzonych efektów.
• Powadzimy skuteczne kampanie reklamowe – zwiększamy liczbę konwersji, zdobywamy nowych klientów.
• Analizujemy i optymalizujemy strony – dbamy o wysoką pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.
• Nasze rozwiązania graficzne przykuwają uwagę i zwiększają współczynnik konwersji.

Wiedza i doświadczenie

Jako agencja Google Partner Premier na co dzień korzystamy z Google Marketing Platform – platformy łączącej zintegrowane narzędzia marketingowe i analityczne.
W zakresie SEO mamy wypracowane rozwiązania, które są oparte na najlepszych praktykach pozycjonowania. Dbamy o stały rozwój stron naszych klientów i analizujemy aktualne trendy.
Jesteśmy ekspertami w kreatywnym web designie. Wdrażamy strony oraz serwisy internetowe, kierując się ich użytecznością oraz efektywnością.

Nasze wartości

1. Praca zespołowa. Chętnie dzielimy się wiedzą, wspólnie świętujemy sukcesy i znajdujemy najlepsze rozwiązania dla trudnych wyzwań.
2. Rozwój. Oferujemy realną możliwość awansu i rozwoju oraz wsparcie w uzyskaniu prestiżowych certyfikatów w e-marketingu.
3. Indywidulane podejście do klienta. Przygotowujemy optymalny pakiet rozwiązań. Pokazujemy konkretne, mierzalne efekty naszych działań.
4. Wsparcie i pomoc potrzebującym. Wierzymy, że każdy dobry uczynek rozpoczyna reakcję łańcuchową.


nasze biuro

    Warszawa

    Łowcza 17a


życie firmy

Result Media Sp. z o.o. - company insight 1
Result Media Sp. z o.o. - company insight 2
Result Media Sp. z o.o. - company insight 3
Result Media Sp. z o.o. - company insight 4
Result Media Sp. z o.o. - company insight 5

media społecznościowe

Logo