Logo
Dodaj ogłoszenie
SEOgroup Interactive SA logo
SEOgroup Interactive SA

SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach usług: SEO 360®, którą świadczymy jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu. W swojej codziennej pracy odwołujemy się do filozofii Kaizenカイゼン i Kendo剣道, zatem nigdy się nie poddajemy i codziennie udoskonalamy jakość naszych usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania, co potwierdzają nasi Klienci, którzy wielokrotnie dzięki tej pracy uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej.

AgencjaMarketing15Gdynia (+ 2 lokalizacje)

media społecznościowe

nasz zespół

Michał Herok

Founder & CEO

Przez ponad 9 lat był właścicielem i zarządzającym agencją SEOgroup. Po dokonaniu przekształcenia firmy w SEOgroup Interactive Spółka Akcyjna od lutego 2018 stał się członkiem Zarządu oraz pełni funkcję Prezesa.

Teresa Herok

New Business Director

W SEOgroup piastuje stanowisko New Business Directora. Zajmuje się również koordynacją interdyscyplinarnych projektów z zakresu marketingu, a także wspiera obsługę kluczowych Klientów firmy.

Wojciech Władziński

Head of SEO

Z SEOgroup związany od lipca 2017. Odpowiedzialny jest za kompleksową obsługę Klientów z obszaru SEO, zarządzanie oraz nadzór nad zespołem z działu SEO.


poznaj nas bliżej

SEOgroup – rodzinny biznes w sieci

Jako prawdziwi sensei marketingu internetowego SEO / SEM dzielimy się naszym doświadczeniem i przejmujemy rolę aktywnego przewodnika naszych Klientów po dynamicznie zmieniającym się marketingu internetowym.


nasze biura

  Gdynia

  aleja Zwycięstwa 96/98

  Warszawa

  Koszykowa 61

  Londyn

  Lakeside Dr 5


życie firmy

SEOgroup Interactive SA - company insight 1
SEOgroup Interactive SA - company insight 2
SEOgroup Interactive SA - company insight 3
SEOgroup Interactive SA - company insight 4
SEOgroup Interactive SA - company insight 5

media społecznościowe

Logo