Oferty
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Nowa
Support

Poznań
6 500 - 8 600 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 400 - 7 100 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

branża IT

customer service

support

obsługa

Opis stanowiska

Uwaga, uwaga!

Specjalista ds. Obsługi Klienta poszukiwany!

Kto szuka? 1stplace.pl, czyli agencja marketingu internetowego, która nie boi się żadnych wyzwań.

Co robimy? Pozycjonujemy strony www i sklepy e-commerce. Dbamy o to, aby domeny naszych klientów zajęły jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku obsługi klienta - (warunek konieczny),
  • potrafisz nawiązywać długofalowe relacje biznesowe,
  • masz wysokie umiejętności by celnie zidentyfikować potrzeby klientów,
  • masz zapał i chęci do pracy.

czekamy na Toje CV!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • opieka posprzedażowa (telefoniczna oraz mailowa) nad klientami firmy,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami 1stplace.pl,
  • dosprzedaż usług firmy obecnym klientom,
  • wsparcie klienta i odpowiadanie na pytania dotyczące współpracy,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
  • umowę o pracę, B2B bądź umowę zlecenie,
  • premie w oparciu o uzyskiwane wyniki,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń, dofinansowanie karty Multisport),
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Polsce,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w zgranym zespole,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość i doświadczenie w branży SEO/SEM,
6 500 - 8 600 PLN

B2B

5 400 - 7 100 PLN