Oferty
Specjalista do spraw Zaopatrzenia / Kupiec w Cateringu Dietetycznym
Nowa
Inne

Jarocin
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
6 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

branża gastronomiczna

Opis stanowiska

Specjalista do spraw Zaopatrzenia / Kupiec w Cateringu Dietetycznym Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisku kupca / zaopatrzeniowca zakładu produkcji spożywczej, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad zaopatrzeniem i kontrolą jakości produktów spożywczych wykorzystywanych w naszej firmie cateringu dietetycznego. Główne obowiązki: - Zarządzanie zakupami / zamówieniami towaru dla produkcji w oparciu o założenia przekazane przez zarząd oraz na podstawie raportów produkcyjnych / list zakupów - Utrzymywanie kontaktów z krajowymi hurtownikami produktów spożywczych, lokalnymi ubojniami oraz dostawcami warzyw i owoców - Zarządzanie zamówieniami i kontrola jakości produktów spożywczych. - Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu zapewnienia odpowiedniej ilości i jakości produktów spożywczych. -Tworzenie i utrzymywanie relacji z dostawcami oraz negocjowanie cen i warunków umów. - Poszukiwania nowych dostawców Wymagania: Doświadczenie na stanowisku kupca / zaopatrzeniowca w zakładzie produkcji spożywczej. Znajomość lokalnego rynku ubojni i dostawców warzyw. Znajomość krajowego rynku hurtowego produktów spożywczych. Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego. Umiejętność negocjacji i budowania relacji z dostawcami. Umiejętności analityczne i organizacyjne. Zdolność do pracy w zespole. Zaangażowanie, motywacja i pozytywne nastawienie. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Możliwość pracy w nowoczesnej firmie. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży cateringowej. Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

6 000 - 8 000 PLN

Umowa zlecenia

B2B