Oferty
Operator Wózka Widłowego
Nowa
Inne

Modlniczka
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Eurocash S.A.

Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Uprawnienia UDT

książeczka sanepidowska

Opis stanowiska

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Komandosów 1/5 Modlniczka

Twój zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie przemieszczanie towaru ze strefy przyjęć do miejsc komisu/zapasu oraz przemieszczanie towaru pomiędzy adresami.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - I WJO lub II WJO,
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty sportowe,
  • Paczki i bony na Święta,
  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.