Oferty
Field Engineer
Nowa
Inżynieria

8 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

AutoCAD

TCP/IP

SQL

WAN

LAN

automatyka

VPN

język angielski

Opis stanowiska

Pod marką A1 Sorter tworzymy innowacyjne urządzenia automatyki magazynowej. Nasze logo znajdziesz na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i wielu innych akcesoriach. Dynamicznie rozwijamy się na rynkach europejskich, współpracując z liderami branży logistyki magazynowej.

Nasze wartości

W A1 Sorter stawiamy na innowacyjnośćelastyczność i efektywność. Nasze urządzenia są projektowane z myślą o maksymalnej wydajności i dostosowaniu do potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów oraz procesów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Praca w A1 Sorter to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także szansa na udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają realny wpływ na efektywność procesów logistycznych. Nasze innowacyjne podejście i elastyczność w działaniu sprawiają, że jesteśmy liderem w branży. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu, który ceni kreatywnośćzaangażowanie i współpracę.

Miejsce pracy: Zakroczym

Twoja rola w organizacji

💡 Jako Field Engineer będziesz brał udział w procesie uruchamiania najnowocześniejszych na rynku systemów automatyki magazynowej u naszych klientów, którzy są liderami w branży logistycznej.

Miejsce pracy: Zakroczym (k. Warszawy) / Brasov (Rumunia) / Komorniki

Zakres obowiązków:

  • Ocena wymagań pracy i identyfikacja potrzebnych materiałów
  • Przeprowadzanie badań terenowych i dokumentowanie wyników
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu
  • Rozwiązywanie i naprawa problemów technicznych
  • Znajomość zasad i praktyk inżynierii elektrycznej

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w branży automatyki
  • Szerokiej wiedzy na temat oprogramowania, inżynierii mechanicznej i elektrycznej
  • Umiejętności rozwiązywania problemów mechanicznych i konfiguracji oprogramowania
  • Znajomości oprogramowania AutoCad
  • Płynnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności planowania, koordynowania i udziału w testach walidacyjnych systemów
  • Koordynowania i wdrażania ulepszeń oprogramowania do systemów
  • Informowania zespołu operacyjnego o postępach projektu
  • Mile widziane wykształcenie techniczne na kierunkach mechatronika, elektronika/elektryka, automatyka, itp.
  • Solidnej wiedzy na temat różnych systemów oprogramowania (systemy operacyjne, środowiska programistyczne i narzędzia do debugowania) i hardware (sprzęt komputerowy, sprzęt sieciowy i serwery)
  • Dobrej znajomości protokołów sieciowych i koncepcji, takich jak TCP/IP, LAN, WAN, VPN, DNS i DHCP oraz umiejętności rozwiązywania problemów sieciowych przy użyciu narzędzi takich jak analizatory sieci, sniffery pakietów i analizatory protokołów
  • Znajomości języków programowania (SQL, Java) i umiejętności pisania skryptów
  • Umiejętności miękkich (komunikacja, rozwiązywanie problemów pod presją, zarządzanie czasem pracy, łatwość w adaptacji)

Co oferujemy?

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym w Zakroczymiu oraz na projektach wyjazdowych
  • zarządzanie integracją produktów A1 Sorter i Exotec u naszych klientów
  • możliwość poznania liderów logistyki magazynowej poprzez bezpośrednią współpracę z klientem
  • poznanie najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej
  • pakiet szkoleń (szkolenia techniczne / językowe)
  • benefity pozapłacowe - takie jak prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe
  • wynagrodzenie 8.000-14.000 zł brutto na UoP - w zależności od doświadczenia. Podaj swoje oczekiwania w formularzu rekrutacyjnym.
  • premię kwartalną 20% za realizację założonego harmonogramu

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji:

  1. Ty wysyłasz CV, a my odezwiemy się w ciągu kilku dni roboczych. Każde zgłoszenie otrzyma informację zwrotną. Brzmi fair?
  2. Zaproszenie na wstępną rozmowę rekrutacyjną z HR, która sprawdzi dopasowanie do firmy i zespołu. Obie strony stwierdzą, czy nadajemy na tych samych falach.
  3. Spotkanie z zespołem i weryfikacja kompetencji technicznych.
  4. Zaproszenie do zespołu i dopełnienie formalności.

Kiedy możesz zacząć?

W ciągu kilku dni od podjęcia wspólnej decyzji o zatrudnieniu. Przygotujemy dla Ciebie proces onboardingowy oraz sprzęt potrzebny do pracy.

8 000 - 14 000 PLN