• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BDyrektor handlowy
    Dyrektor handlowy
    Sprzedaż
    Activeshop sp. z o.o.

    Wrocław
    7 099 - 10 141 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    analiza

    ERP

    sprzedaż B2B

    branża kosmetyczna

    zarządzanie sprzedażą

    e-commerce

    język obcy

    Mile widziane

    digital marketing

    Facebook Ads

    B2B marketing

    e-mail marketing

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Activeshop to europejski lider segmentu wyposażeniowego branży beauty. Spółka oferuje szeroką gamę produktów oraz rozwiązania i usługi dające klientom możliwości zminimalizowania kosztów prowadzenia działalności oraz wejścia na wcześniej niedostępne rynki.

    Obowiązki:

    • Opracowanie i realizacja strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych i rynku polskim.
    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych.
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami hurtowymi.
    • Rozwój sprzedaży B2B
    • Analiza rynków zagranicznych, identyfikacja nowych możliwości biznesowych oraz rozwijanie strategii ekspansji.
    • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów i organizacji wydarzeń branżowych.
    • Monitorowanie trendów w branży kosmetycznej i dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy sprzedaży B2B, preferowane w sektorze meblarskim lub pokrewnym.
    • Doświadczenie w ekspansji zagranicznej oraz budowaniu strategii sprzedaży na nowych rynkach.
    • Umiejętności negocjacyjne oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych.
    • Znajomość specyfiki sprzedaży hurtowej,
    • Doskonała organizacja pracy i zarządzanie zespołem.
    • Umiejętność analizy rynku oraz trendów w branży.
    • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem).
    7 099 - 10 141 USD