• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Junior PPC Specialist
    Junior PPC Specialist
    Marketing
    AdLike Sp. z o. o.

    Warszawa
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Google Tag Manager

    Google Analytics

    Google Ads

    Mile widziane

    LinkedIn Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AdLike to agencja interaktywna, zajmująca się realizacją internetowych kampanii performance dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy zgranym zespołem, który może zaoferować udział w ciekawych oraz rozwojowych projektach online. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do Nas i wzbogaci nasz zespół o umiejętność realizacji efektywnych kampanii płatnych w Internecie!

    Jeśli szukasz rozwoju i różnorodnych projektów a przy tym chcesz pracować 100% zdalnie - dołącz do Nas!

    Forma zatrudnienia: Dowolna

    Tryb pracy: Zdalnie

    Wynagrodzenie: 5 000,00 zł - 7 000,00 zł brutto

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie w realizacji kampanii w systemach Google Ads i Meta Ads
    • raportowanie i rekomendacje z wykonanych działań do Project Managera;
    • współpraca z działem sprzedaży, kreacji i strategii;

    Wymagania:

    • co najmniej 3 miesiące doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (conajmniej staż lub praktyki);
    • podstawowa znajomość paneli Google Ads i Meta Ads;
    • znajomosć obsługi Google Tag Manager oraz Google Analytics 4
    • analityczny umysł, sumienność i chęć nauki;
    • dobra znajomość pakietu Microsoft w tym Excel, PowerPoint i Word;

    Oferujemy:

    • w pełni wyposażone stanowisko pracy;
    • wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu Performance;
    • nieustanne poszerzanie wiedzy i szkolenia;
    • pracę przy różnorodnych projektach;
    • perspektywy rozwoju i awansów;
    1 267 - 1 774 USD

    Dowolna