• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaKoordynator(ka) Biura
    Koordynator(ka) Biura
    Nowa
    Praca biurowa
    adsfox

    Kraków
    1 140 - 1 521 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    adsfox

    adsfox

    Jesteśmy specjalistami performance marketingu dla Klientów B2B (lead gen i ecommerce) i B2C (ecommerce) na rynku polskim. Posiadamy wypracowane przez nas narzędzia oraz wiedzę, by skutecznie wspierać cele biznesowe naszych Klientów. Jesteśmy oficjalnymi partnerami Google oraz Meta.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    administracja

    Mile widziane

    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Masz dość monotonnych zadań? Zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu nowych umiejętności? W naszej agencji marketingowej czeka na Ciebie dynamiczne środowisko, w którym możesz wszechstronnie się rozwijać. To nie jest nudna praca z papierkami!

    Szukamy ambitnej, pełnej energii osoby, która szybko się uczy i chce rozwijać swoje umiejętności w różnych obszarach. Doświadczenie nie jest wymagane – najważniejsze są Twoje chęci i zaangażowanie!

    Twoje zadania będą obejmować:

    • zarządzanie dokumentacją i nadzór nad sprawami administracyjnymi,
    • analizowanie danych i przygotowywanie raportów na potrzeby zespołu i zarządu,
    • organizację pracy biura i wspieranie zespołu w codziennych zadaniach,
    • pomoc w usprawnianiu procesów wewnętrznych, koordynowanie komunikacji i współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • testowanie nowych funkcjonalności narzędzi i programów.

    Czego oczekujemy:

    • szybkiej nauki i chęci rozwoju w różnych obszarach,
    • biegłości w obsłudze programów komputerowych lub łatwość w przyswajaniu nowych informacji technologicznych,
    • umiejętności analizy danych i raportowania,
    • samodzielności i świetnej organizacji pracy,
    • proaktywnego podejścia do problemów i otwartości na nowe wyzwania,
    • chęci do współpracy w kreatywnym i pełnym energii zespole,
    • dyspozycyjności do pracy na pełen etat (pon-pt) stacjonarnie w krakowskim biurze.

    Mile widziane:

    • wykształcenie na kierunku administracja lub kierunkach technicznych (również w trakcie),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1 lub wyższy).

    Oferujemy:

    • pracę w inspirującym środowisku agencji marketingowej,
    • możliwość nauki i rozwoju zawodowego w różnych obszarach marketingu i administracji,
    • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek,
    • szansę na rozwój kariery w dynamicznej branży bez wcześniejszego doświadczenia.

    Jeśli szukasz wyzwań i chcesz rozwijać się wszechstronnie - wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu adsfox!

    O nas:

    adsfox - agencja reklamowa, która stawia na skuteczność i innowacyjność! Jako oficjalni partnerzy Google i Meta, tworzymy kampanie reklamowe oparte na danych i optymalizowane dla maksymalnych efektów.

    Praca w adsfox to nie tylko praca - to szansa na rozwój i uczestnictwo w projekcie, który zmienia sposób prowadzenia biznesu w erze cyfrowej. Jesteśmy agencją, która nie boi się wyzwań i ciągłego doskonalenia.

    1 140 - 1 521 USD