Oferty
Technik Montażu
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

MS Office

montaż

zdolności manualne

obwody elektryczne

prawo jazdy

Mile widziane

spawanie

SEP E1

znajomość elektroniki

elektryka

język angielski

Lutowanie

Opis stanowiska

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy, unikatowe na skalę światową, systemy antydronowe bazujące na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie, a następni ich finalną integrację i wdrożenie u naszych klientów. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro, czy małe ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność, bezpieczeństwo, lotnictwo, a także infrastruktura krytyczna i rządowa.

Zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń według planu produkcyjnego.
  • Dbanie o jakość produktu.
  • Współpraca z działem projektowym nad dalszą optymalizacją produktów.
  • Sporadyczny udział w instalacji systemów u klientów w Polsce i za granicą.

Wymagania

  • Doświadczenie w precyzyjnych pracach z użyciem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Staranność i sumienność w utrzymywaniu porządku.
  • Podstawowa wiedza o obwodach elektrycznych oraz chęć nauki nowych zagadnień.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (MS Office).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do (sporadycznych) wyjazdów zagranicznych.

  • Aktualne uprawnienia SEP E1.
  • Doświadczenie z montażem urządzeń elektromechanicznych/elektroniki przemysłowej.
  • Sprawne posługiwanie się lutownicą.
  • Umiejętność spawania.
  • Znajomość języka angielskiego (w szczególności słownictwa technicznego).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach;
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport , Medicover, ubezpieczenia grupowego; platforma do nauki języków obcych;
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.