• Wszystkie ofertyKoszalinSprzedażSprzedaż B2BBankier Klienta Biznesowego
    Bankier Klienta Biznesowego
    Nowa
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania:

    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Przedsiębiorcom (do 5 mln PLN obrotu rocznego)
    • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
    • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
    • posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
    • charakteryzuje Cię znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym (ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych),
    • posiadasz znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw,
    • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
    • jesteś nastawiony na realizację celów,
    • posiadasz wykształcenie min. średnie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
    • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
    • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • program motywacyjny Platynowy Klub Alior Banku,
    • ścieżka kariery - u nas możesz awansować pionowo aż do stanowiska Dyrektora ds.,
    • rozwój kompetencji miękkich, poprzez szkolenia centralne i wsparcie trenera regionalnego.