• Wszystkie ofertyPoznańFinanseBankowośćBankier Klienta Zdalny
    Bankier Klienta Zdalny
    Finanse
    Alior Bank SA

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • sprzedaży produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale Banku, głównie poprzez kontakt telefoniczny,
    • aktywnym pozyskiwaniu Klientów Indywidualnych i nawiązywaniu z nimi długofalowych relacji,
    • kompleksowej obsłudze Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • Ma minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej),
    • Posiada umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
    • Umie nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
    • Jest nastawiona na realizację celów,
    • Posiada wykształcenie min. średnie - maturalne.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • indywidualny system premiowy bez górnego limitu,
    • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U”),
    • profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę,
    • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.