• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąMenedżer Centrum Relacji Zdalnych
    Menedżer Centrum Relacji Zdalnych
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • budowaniu efektywnego zespołu sprzedażowego, dbającego o relacje z klientami biznesowymi,
    • zarządzaniu zespołem bankierów, który odpowiada za sprzedaż produktów bankowych,
    • realizowaniu celów biznesowych (ilościowych i jakościowych),
    • rozwijaniu umiejętności bankierów,
    • aktywnym udziale i wsparciu bankierów w procesie sprzedaży,
    • dbanie o jakość pracy podległego zespołu,
    • aktywny udział w współtworzeniu kampanii CRM.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • pracowała w sprzedaży (sprzedaż telefoniczna - dodatkowy atut),
    • ma doświadczenie w bankowości (znajomość produktów bankowości klienta biznesowego będzie dodatkowym atutem),
    • zna obszar mikro firm, form prawnych, dokumentów finansowych, sytuacji rynkowej,
    • charakteryzuje się wysoko rozwiniętymi kompetencjami menadżerskimi,
    • posiada wyższe wykształcenie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę hybrydową,
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat, „Dzień na U”.
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.