• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMMenedżer Zespołu Nieruchomości
    Menedżer Zespołu Nieruchomości
    PM
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie nieruch.

    Opis stanowiska

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • zarządzaniu procesem negocjacji umów najmu w tym również m.in umowami na dostawę mediów,
    • zarządzaniu procesem technicznego utrzymania nieruchomości,
    • realizacji obowiązków wynikających z umów najmu, wynajmu,
    • zarządzaniu nieruchomościami własnymi Banku w tym m.in. proces sprzedaży nieruchomości, przeglądy budowlane, realizacja obowiązków administracyjnych (podatek od nieruchomości, wieczystego użytkowania),
    • zarządzaniu budżetem Opex, Capex podległego obszaru wraz z tworzeniem planów budżetowych,
    • zarządzaniu podległym zespołem w rozproszonej strukturze.

    Jeśli jesteś osobą:

    • posiadającą kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami o rozproszonej strukturze (najem, budynki własne),
    • posiadającą kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedaży nieruchomości,
    • posiadającą praktyczną znajomość przepisów dotyczących zarządzania i obrotu nieruchomościami,
    • posiadającą doświadczenie w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze,
    • posiadającą doświadczenie w zarządzaniu procesem negocjacji umów najmu i umów około najmowych,
    • posiadającą doświadczenie w zarządzaniu gospodarką energetyczną przedsiębiorstwa,
    • posiadającą wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę hybrydową,
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta MultiSport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”,
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
    Wszystkie ofertyWarszawaPMMenedżer Zespołu Nieruchomości